اعلام نتایج نقل وانتقالات درون استانی فرهنگیان آذربایجانشرقی

 تاریخ خبر:  21 خرداد 1398
اعلام نتایج نقل وانتقالات درون استانی فرهنگیان آذربایجانشرقی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش آذربایجانشرقی از اعلام نتایج نقل وانتقالات مرحله اول درون استانی فرهنگیان آذربایجانشرقی خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، بهروز اصغری اردلان با اشاره به اعلام نتایج انتقالات رایانه ای داخل استان گفت: ایجاد رفاه نسبی بین فرهنگیان و تعدیل نیروی انسانی در مناطق و نواحی استان جزو اهداف مهم فرایند نقل و انتقالات سالتحصیلی 99_98 بوده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش آذربایجانشرقی با بیان اینکه 266 نفر از 1619 متقاضی موفق به نقل و انتقالات درون استان در مرحله اول شده اند، افزود: در واقع در مرحله اول نزدیک 17 درصد متقاضیان موفق به انتقال به مناطق مورد درخواست خود شده اند.

بهروز اصغری اردلان تصریح کرد: این موفقیت مرهون انجام مطالعات دقیق در وضعیت نیروی انسانی مناطق و همکاری بین بخشی حوزه های مختلف اداره کل و تعامل اثر بخش با کارشناسان ذیربط در مناطق و نواحی می باشد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش آذربایجانشرقی اظهار داشت: همچنین با انجام برنامه ریزی های منسجم و مستمر آمار متقاضیان انتقال نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است که این امر نشانگر تحقق اهداف میان مدت سیاست های اجرایی در فرایند نقل و انتقال نیروی انسانی می باشد.

 اصغری اردلان در پایان تصریح کرد: متقاضیان جهت دریافت کارنامه به سایت ثبت نامی به آدرس  tabriz98.enteghalat.com مراجعه فرمایند.

به اشتراک بگذارید :
لینک منبع