ضرب‌الاجل یک ماهه معاون استاندار آذربایجان‌شرقی به مجری پایاب سد...

مراغه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی به پیمانکار شبکه پایاب سد سهند در هشترود یکماه فرصت داد تا ایستگاه « PS3» این طرح را تکمیل کند.
ادامه مطلب...

میز خدمت مسئولان ملکان در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان برپا شد

مراغه- ایرنا- چهارمین میز خدمت مسئولان ملکان طی سال جاری در روستای «جغالو» از توابع بخش لیلان این شهرستان برپا، و مسائل و مشکلات اهالی این روستا بررسی شد.
ادامه مطلب...

۱.۴ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پل زیرگذر روستای ملاقاسم نیاز است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۱.۴ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پل زیرگذر روستای ملاقاسم نیاز بوده که با موافقت راه آهن آذربایجان شرقی اختصاص می‌یابد.
ادامه مطلب...

عزم جدی برای تکمیل ۴۸ کیلومتر از آزادراه مراغه - هشترود وجود دارد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی پیگیری‌ها، عزم جدی برای تکمیل ۴۸ کیلومتر اول آزادراه مراغه – هشترود شکل گرفته و بهره‌برداری از این مسیر تا شهریور سال آینده هدفگذاری شده است.
ادامه مطلب...

نگرانی‌ها با تکمیل ۲ قطعه‌ از آزادراه مراغه-هشترود تا حدی رفع می‌شود

مراغه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عملیات اجرایی آزادراه مراغه - هشترود با سرعت بیشتر دنبال شده و نگرانی‌های مردم منطقه در زمینه تلفات جاده‌ای با تکمیل قطعه‌های ۲ و سه این طرح تا حدودی رفع می‌شود.
ادامه مطلب...

قطعه‌های ۲ و سه آزادراه مراغه - هشترود شهریور سال آینده افتتاح می‌شود

مراغه- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) از آزادراه مراغه – هشترود به عنوان یکی از محورهای مهم ترانزیتی بین استان‌های غربی با مرکز کشور یاد کرد و گفت: بهره‌برداری از قطعه‌های ۲ و سه این آزادراه تا پایان شهریور سال آینده در اولویت قرار دارد. 
ادامه مطلب...

کشف ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر از یک خودرو در محور هشترود - مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با پشتیبانی عملیاتی ماموران انتظامی شهرستان‌های هشترود، مراغه و چاراویماق و از یک دستگاه خودرو عبوری در محور هشترود - مراغه کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

ساکنان موقوفه‌ها در مراغه اعیانی ملک را رایگان تملک کنند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: ساکنان موقوفه‌های شهرستان به ویژه در «آقالار»، «سیفعلی کامیار»، «مشهدی حسین‌بابا معروف به صفائیه» و «کریم بیگ» تا ۱۰ دی سال جاری فرصت دارند از طرح اعطای رایگان حق تملک اعیانی بهره‌مند شوند. 
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی: ملکان کمپ ترک اعتیاد ندارد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی ملکان با انتقاد از نبود کمپ ترک اعتیاد در این شهرستان، گفت: به همین دلیل خانواده‌ها در شهرهای دور و نزدیک سرگردان شده‌اند.
ادامه مطلب...

۳۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان هشترودی اهدا شد

مراغه - ایرنا - سپاه ناحیه هشترود با همکاری خیران و موسسه های خیریه ۳۰ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند این شهرستان اهدا کرد.
ادامه مطلب...