کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش بیش از 60 میلیون ریال در مراغه

سهراب رحیم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مراغه اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران یگان امداد این فرماندهی حین گشت‌زنی در سطح منطقه به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند و به راننده آن دستور ایست دادند.

وی افزود: مأموران پس از توقف خودرو و در بازرسی از آن، 150 عدد انواع لوازم‌خانگی فاقد هرگونه مجوز قانونی و گمرکی به ارزش بیش از 60 میلیون ریال را کشف کردند.

فرمانده انتظامی مراغه خاطرنشان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.

رحیم‌زاده گفت: اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز به‌صورت مستمر ادامه خواهد یافت و با قاچاقچیان طبق قانون به‌شدت برخورد خواهد شد.

کشف 174 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در ادامه از کشف 174 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

رحیم زاده گفت: مأموران پلیس آگاهی با اجرای طرح پاک‌سازی و ارتقای امنیت اجتماعی و کنترل خودورهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و در بازرسی از آن موفق به کشف 174 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق شدند.

وی افزود: در این زمینه یک نفر متهم نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

رحیم‌زاده ضمن قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس تصریح کرد: اقدامات مقابله‌ای با پدیده شوم قاچاق همه‌جانبه بوده و به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران است و از شهروندان تقاضا می‌شود هر گونه ناهنجاری و موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/60007/غ20

لینک منبع