نماینده مردم ملکان بر حمایت از سرمایه‌گذاران تاکید کرد

مراغه- ایرنا- نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی بر حمایت از سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری تاکید کرد و گفت: مسئولان شهرستان باید برای حمایت صفر تا صد از سرمایه‌گذاران آماده باشند. 
ادامه مطلب...

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی: دولت برنامه اساسی برای پیشرفت کشور...

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید با زبان‌های مختلف به همه جهانیان تبیین شود، گفت: دولت بر اساس این بیانیه و از طریق ارتباط با دنیا، برنامه اساسی برای پیشرفت کشور دارد.
ادامه مطلب...

فرماندار: جایگاه تاریخی مراغه در علم و آموزش احیا شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: این شهرستان روزگاری مهد علم و آموزش بود و باید جایگاه تاریخی اش در علم و آموزش احیا شود.
ادامه مطلب...

شناسایی اومیکرون در مراغه، زنگ خطر پیک جدید کرونا 

مراغه- ایرنا- سویه اومیکرون در حالی طبق اعلام معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مراغه هم رسید که بسیاری از مردم این شهرستان دچار عادی‌انگاری کرونا هستند و تداوم چنین وضعیتی می‌تواند بار دیگر تعداد بستری‌های مبتلا به کووید ۱۹ را با افزایش روبرو کند و پیک جدید کرونا را رقم بزند. 
ادامه مطلب...

۱۵.۸ میلیون دلار کالا از مراغه صادر شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره گمرک مراغه گفت: در ۹ ماهه سال جاری، ۷۰ هزار تن کالای تولیدی به ارزش حدود ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار از این شهرستان به کشورهای خارجی صادر شده است.
ادامه مطلب...

۶۸ قالیباف چاراویماقی تسهیلات کم بهره دریافت کردند

مراغه- ایرنا- مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان چاراویماق گفت: از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان مبلغ یک میلیارد و ۶۱۵ میلیون تومان برای ۶۸ قالیباف شهرستان که عضو شبکه قالیبافی هستند، پرداخت شد.
ادامه مطلب...

روایت «گدازه و فسیل» در سهند ماقبل تاریخ

مراغه- ایرنا- غرش سهند با صدای برخورد گدازه‌هایش به دشت و درخت‌زارهای دامنه‌اش در هم آمیخت و وحشتی به جان جانداران ماقبل تاریخ انداخت تا جایی که تاخت‌وتاز بی‌هدف آنها را در مرز مرگ و زندگی و لابلای دود غلیظ رقم زد.
ادامه مطلب...

آتش‌سوزی دیزل قطار ارومیه – تهران در مراغه مهار شد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مراغه گفت: آتش‌سوزی دیزل قطار ارومیه - تهران حدود ۶۰۰ متر بعد از حرکت از ایستگاه فرعی «گل‌تپه» از توابع این شهرستان با تلاش آتش‌نشانان مهار شد. 
ادامه مطلب...

فرماندار: بیمارستان امام حسین(ع) هشترود به «سی تی اسکن» مجهز شود 

مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود استقرار دستگاه «سی تی اسکن» در بیمارستان امام حسین(ع) این شهرستان را خواستار شد و گفت: متاسفانه نبود این دستگاه، مردم شهرستان را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب‌شیر: برنامه‌های بزرگداشت دهه‌فجر مردمی و مسجدمحور...

مراغه- ایرنا- امام جمعه عجب‌شیر با بیان اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از غیرت دینی ملت ایران است، گفت: اکنون نیز برنامه‌های بزرگداشت دهه‌فجر باید مردمی و مسجدمحور برگزار شود.
ادامه مطلب...