۲ طرح عمرانی به ارزش ۴۶ میلیارد ریال در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- ۲ طرح عمرانی شامل آبرسانی به روستای «بوکت» و مدرسه مشارکتی خیرساز این روستا به ارزش ۴۶ میلیارد ریال در عجب‌شیر به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

۲۷۸ دستگاه نمایشگر اکسیژن و ضربان قلب قاچاق در ملکان کشف شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی ملکان به کشف ۲۷۸ دستگاه نمایشگر اکسیژن و ضربان قلب قاچاق در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این دستگاه‌ها از یک خودرو عبوری در محور ملکان - بناب کشف و ضبط شد. 
ادامه مطلب...

شهرک شیلات در هشترود ایجاد می‌شود

مراغه- ایرنا- مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی گفت: شهرک شیلات به صورت زنجیره ارزش آبزی‌پروری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در هشترود ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

بخش نخست شهرک گلخانه ای ملکان آبان ماه امسال بهره برداری می‌شود

مراغه- ایرنا- فرماندار ملکان از راه اندازی بخش نخست شهرک گلخانه ای این شهرستان تا آبان ماه سال‌جاری خبرداد و گفت: پیشرفت فیزیکی شهرک در حال حاضر ۵۰ درصد است و با بهره برداری از این شهرک برای ۱۷۵ نفر به طور مستقیم و برای بیش از ۶۰۰ نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب...

نقش آفرینی بازیگر مراغه ای در مجموعه تلویزیونی «جشن سربرون»

مراغه- ایرنا- «هادی افتخارزاده» بازیگر و هنرمند محبوب مراغه ای، این روزها در مجموعه تلویزیونی به نام «جشن سربرون» که از تولیدات سیمافیلم است، ایفای نقش می کند.
ادامه مطلب...

آیین پیاده‌روی حرم تا حرم اربعین در مراغه برگزار نمی شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به افزایش آمار فوتی ها، مبتلایان و بستری های کووید ۱۹ و وضعیت قرمز پرخطر شهرستان، امسال پیاده‌روی حرم تا حرم اربعین در مراغه برگزار نمی شود.
ادامه مطلب...

واحد سیار واکسیناسیون کرونا در مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: واحد سیار واکسیناسیون کرونا در این شهرستان تجهیز و راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

برپایی محفلی ادبی برای گرامیداشت روز شعر و ادب فارسی در مراغه

مراغه- ایرنا- محفلی ادبی با حضور جمعی از شعرا و ادبای مراغه به مناسبت گرامیداشت «شهریار» و روز شعر و ادب فارسی در مراغه برپا شد و لحظه‌های ناب مملو از شعر و سخن در این کهن‌شهر به یادگار ماند.
ادامه مطلب...

فرماندار: تسهیلات پرداختی اشتغال در مراغه کمتر از ۲۵ میلیارد تومان...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: میزان تسهیلات پرداخت شده اشتغال در این شهرستان طی سال جاری کمتر از ۲۵ میلیارد تومان است و این میزان باید افزایش یابد.
ادامه مطلب...

انجام واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در تمامی مناطق مراغه

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و بهداشتی درمانی مراغه گفت: واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در تمامی مناطق شهری و روستایی مراغه در حال انجام است.
ادامه مطلب...