برگزاری دوره مربیگری درجه 3 شطرنج با حضور مربی فدراسیون جهانی در مراغه

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در این دوره آموزشی که به همت باشگاه سهند این شهرستان در حال برگزاری است، 18 شرکت کننده از شهرستان های مراغه، بناب، اسکو، تبریز، سراب، زنجان و رشت حضور دارند و آرش روغنی تدریس این دوره را بر عهده دارد.
این دوره آموزشی تا 14 آبان سال جاری در محل فرهنگسرای الغدیر در پارک قیزیل ارسلان مراغه در حالی ادامه دارد که در هفته بعد (17 تا 21 آبان) نیز جمعی از فعالان این رشته ورزشی در دوره داوری درجه 3 با تدریس داور بین المللی(مقصود گیاهی)، میهمان باغ شهر مراغه در دامنه های جنوبی سهند خواهند بود.
مقصود گیاهی (متولد 1347 شمسی در اهر) داور بین المللی و مدرس دوره های داوری شطرنج است و سابقه سرداوری و داوری در مسابقه های استاندارد و بلیتس قهرمانی مردان و زنان آسیا در تاشکند، قهرمانی شهرهای آسیا، و جام ملت های آسیا را در کارنامه دارد.
در سایه تلاش های این باشگاه بخش خصوصی و همکاری برخی از نهادها از جمله شهرداری مراغه، اسکان میهمانان و شرکت کنندگان در دوره های داوری و مربیگری درجه 3 در مراغه رایگان و ثبت نام برای شرکت در دوره داوری از طریق سیستم جامع فدراسیون شطرنج امکان پذیر است.
خبرنگار: علیرضا فولادی ** انتشار دهنده: محمد رستگار
3072/6183
لینک منبع