نظام اسلامی به برکت نیروهای مسلح با قامت استوار ایستاده است

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مراغه به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: اقتدار امروز نظام مقدس اسلامی به برکت مجاهدت ها و توان دفاعی نیروهای مسلح کشورمان است.
وی ادامه داد: استکبار جهانی درصدد ضربه زدن و تضعیف توان دفاعی و موشکی کشورمان بوده تا تسلیم خواست های آنان باشیم.
وی اضافه کرد: به برکت جوانان این مرز و بوم، پشتوانه مردمی و رهنمودهای رهبری، استکبار جهانی را در رسیدن به اهداف شومش ناکام خاهیم گذاشت و آن هم با نابودی رژیم غاصب صهیونیستی محقق خواهد شد.
وی با اشاره به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی گفت: این نیروی تلاشگر، ماموریت سنگینی در زمینه تامین نظم و امنیت جامعه برعهده دارند.
وی افزود: امنیت موجود در جامعه که در سایه تلاش نیروی انتظامی و مجاهدت های آنان حاصل شده زمینه ساز توسعه و بالندگی جامعه است.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی، تلاشگران و امنیت آفرینان جامعه بوده و امنیت موجود در شهرها و کشورمان به برکت تلاش های شبانه روزی پرسنل این نیرو است.
آیت الله پورمحمدی اضافه کرد: امنیت اقتصادی، بازار و اصناف، تولید و صنعت کشورمان در سایه امنیتی است که نیروهای نظامی و انتظامی کشورمان به وجود آورده اند.
به گزارش ایرنا، آیین صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مراغه با تجلیل از خیران امنیت ساز و پرسنل این نیرو برگزار تجلیل شد.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
**
امام جمعه عجب شیر: ناجا پلیس مکتبی است
امام جمعه عجب شیر گفت: تنها پلیس دنیا که در بدنه خود مسایل عقیدتی و سیاسی را جای داده پلیس مکتبی ایران است.
حجت الاسلام محمود شربیانی روز شنبه در صبحگاه مشترک نیروی های مسلح به مناسبت هفته نیروی انتظامی گفت: پلیس ایران از ارزش‌های بزرگی برخوردار است که بزرگ‌ ترین آنها اسلامی و مکتبی بودن آن است.
وی، با تاکید بر اینکه همه باید در راستای برقراری نظم و امنیت با پلیس همکاری کنند، گفت: نیروی انتظامی این شهرستان فعالیت و اقدام های مطلوبی در ایجاد امنیت انجام داده و کشف کالاهای قاچاق از عمده فعالیت های این نیرو است.
حجت الاسلام شربیانی ادامه داد: علاوه بر اقتدار و صلابت نیروی انتظامی در برقراری امنیت، مردم با ایمان، نجیب و متدین نیز در این زمینه نقش بسزایی ایفا می کنند.
وی با بیان اینکه سنگ بنای جامعه، نظم است، یادآور شد: نیروی انتظامی، حافظ جان، مال و ناموس مردم بوده و باید در برخورد با خاطیان و مجرمان و پاسداری از ارزش های اسلامی مقتدرانه عمل کند.
فرماندار شهرستان عجب شیر نیز با تبریک هفته ناجا به پرسنل انتظامی گفت: اهتمام نیروی انتظامی برای جلب مشارکت مردم در برقراری امنیت عمومی قابل تقدیر است.
عادل اصغرپور با بیان اینکه در ناجا به اعتماد و حمایت مردم توجه مناسبی شده است گفت: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته اند که اعتماد بین مردم و مسوولان نظام را از بین ببرند اما خوشبختانه ناکام مانده اند.
در این آیین از پیشکسوتان، فرماندهان، رزمندگان، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران، شهروند نمومه و پلیس افتخاری نمونه عجب شیر با اهدای لوح قدردانی شد.
3077/7487/7485
لینک منبع