برترین های مسابقات سوارکاری استقامت در مراغه مشخص شدند

دبیر اجرایی این مسابقات عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این رقابت ها که با حضور 50 چابک سوار و در بخش های 40 و 60 کیلومتر استقامت استانی و 90 و 110 کیلومتر استقامت کشوری برگزار شد در بخش مسافت 40 کیلومتر رضا مبشری با اسب کمند و سعید فرهنگی با اسب اشکان هر دو از ملکان، پریچهر ابوی با اسب طوفان، سجاد پناهی با اسب سمند، علی رزاق پور با اسب سزار و مرتضی ضحاکیان با اسب کابل هر چهار نفر از میاندوآب و فرهاد کریم پور با اسب طاووس از مراغه موفق به طی مسیر شدند.
رضا مختاری ادامه داد: در بخش مسافت 60 کیلومتر نیز بهزاد ابراهیم پور با اسب طوفان، داود محمودزاده با اسب شورش و معصومه فلاح با اسب یونیک هر سه از ملکان مسافت این بخش را به پایان رساندند.
وی اضافه کرد: در مسافت 90 کیلومتر کشوری نیز، به ترتیب بهنام کرمی با اسب سیسرک، سامان ایمان پور با اسب طوفان هر دو از لرستان و مهدی کلیددلر با اسب کهرام از خوزستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
مختاری گفت: در این بخش همچنین عسل تازیکه با اسب ویرا از گیلان، میلاد پایدار با اسب قره خان از آذربایجان شرقی و امیر صدرا سلیمی با اسب اشوان صدرا از آذربایجان شرقی در رده های چهارم تا ششم ایستادند.
وی اضافه کرد: در بخش 110 کیلومتر کشوری نیز حمید رخشان با اسب ماراتن، علی مراد نژاد با اسب بیداد و مجتبی پاکزاد با اسب کوهیار هر سه از لرستان به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
3077/7487
لینک منبع