آمفی تئاتر روباز مراغه میزبان کشتی گیران مهاباد

به گزارش ایرنا، رئیس هیات کشتی مراغه در حاشیه این دیدار دوستانه که شامگاه پنجشنبه و با خلاقیت هیات کشتی و اداره ورزش شهرداری مراغه برای نخستین بار در فضای باز انجام شد، گفت: این دیدارهای دوستانه که با استقبال مردم و ورزشکاران مواجه شد، با نتیجه تساوی هشت بر هشت به اتمام رسید.
میربابا هاشمی که از داوران بین المللی کشتی جمهوری اسلامی است، افزود: حرکت زیربنایی برای تربیت کشتی گیران خردسال و نوجوان در مراغه آغاز شده و در آینده نزدیک شاهد درخشش آنان در سکوهای مختلف قهرمانی خواهیم بود.
به گفته وی برگزاری این دیدار دوستانه در فضای باز بوستان یادگاران در سایه تعامل مسئولان شهرستان و حمایت های بی دریغ فرماندهی انتظامی این شهرستان به وقوع پیوست.
به گزارش ایرنا، بوستان یادگاران که پارکی رویایی در سواحل رودخانه صوفی چای مراغه است، دارای 12 هزار مترمربع فضای سبز، مسیرهای دوچرخه و کالسکه سواری به طول یک کیلومتر، آمفی تئاتر رو باز با ظرفیت 500 نفر و هشت آب بند است.
این طرح که به نماد بهسازی رودخانه های کشور تبدیل شده هم اکنون در حوزه استحفاظی مدیریت شهری به نگینی زیبا برای جذب گردشگران و ارایه خدمات به شهروندان تبدیل شده است.
این بوستان دارای امکانات ورزشی، تفریحی و گردشگری متعدد از جمله پیست آب های خروشان، دریاچه تفریحی و مسیر دوچرخه سواری و آمفی تئاتر روباز است.
شهرستان ویژه مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.
3072/6183
لینک منبع