1تیر ماه زمان آغاز فعالیت های پایگاه های تابستانی

 تاریخ خبر:  10 خرداد 1398
1تیر ماه زمان آغاز فعالیت های پایگاه های تابستانی

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه ، اول تیرماه سال جاری را زمان آغاز فعالیت های پایگاه های تابستانی این مجموعه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه

علی یزدانی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد هماهنگی پایگاه های فعالیت های تابستانی آموزش و پرورش مراغه گفت: ایجاد شور و نشاط  و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان از جمله اولویت پایگاه های تابستانی آموزش و پرورش این شهرستان خواهد بود.

وی افزود : آموزش مهارت های عمومی و آموزشی  ودر کنار آن استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های دانش آموزان مقام آور مسابقات فرهنگی و هنری از دیگر اولویت های کاری در پایگاه های فعالیت های تابستانی امسال می باشد.

وی با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار کلاس های ورزشی برای دانش آموزان معلول در مجتمع ورزشی شهید رجایی برپا خواهد شد،افزود : در کنار کلاس های برنامه های فرهنگی ،آموزشی و پرورشی در پایگاه های تابستانی ،کلاس های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای دانش آموزان و اولیا برگزار می شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه در ادامه با بیان اینکه امسال  85پایگاه تابستانی برای 12هزار دانش آموز مراغه ای پیش بینی شده است،گفت: داراقرآن های حضرت فاطمه الزهرا و حضزت امام خمینی (ره) ،کانون های کوثر و شهید متذکر و همچنین مجتمع ورزشی شهید رجایی نیز به عنوان پایگاه های دائمی فعالیت خواهند کرد.

وی تاکید کرد: تاسیس و ایجاد پایگاه های تابستانی در مدارس با یستی با دریافت مجوز از طریق اداره آموزش و پرورش این شهرستان انجام گیرد .

براساس اعلام معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه ،فعالیت پایگاه های تابستانی تا آخر شهریور امسال خواهد بود.

گفتنی است مدیریت آموزش و پرورش مراغه در سال گذشته رتبه برتر استان در فعالیت پایگاه های تابستانی را به خود اختصاص داده است.

به اشتراک بگذارید :
لینک منبع