5.35 میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان مراغه پرداخت شد

اکبر ابراهیمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این میزان اعتبار از محل تسهیلات بانکی و امدادی پرداخت شده اظهار داشت: اساس و سیاست های کلان کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر کشور هدایت خانواده های تحت پوشش به سمت اشتغال، درآمدزایی و خودکفایی است.
وی اضافه کرد: همچنین یک میلیارد و 600 میلیون تومان در قالب وام کارگشایی به 460 نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد در سالجاری پرداخت شده است.
ابراهیمی توانمندسازی اقتصادی، توسعه فرهنگ کار و کمک به افزایش تولید ناخالص ملی را از مهم ترین اهداف پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد عنوان کرد.
وی با بیان این که خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته از خانواده های تحت پوشش ارائه می شود، افزود: مددکاران این نهاد در حد توان خود می کوشند تا نیازمندی خانواده ها را در زمان مناسب مرتفع سازند.
وی ادامه داد : مشارکت مردم و همشهریان در این اتفاق خداپسندانه موجب می شود که هیچ پدر و مادری شرمنده فرزندان خود نشوند.
وی افزود: همشریان و نیکوکاران مراغه ای می توانند برای مشارکت در این طرح با شماره های 37252111 و 37245551 کمیته امداد مراغه تماس حاصل کنند.
پنج هزار و 751 خانواده نیازمند در مراغه معادل هفت درصد جمعیت 263 هزار نفری شهرستان زیر پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
3077/9880
لینک منبع