قهرمانی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری با درخشش کمانداران مراغه ای

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: با درخشش کمانداران این شهرستان در مسابقات کشوری کمان سنتی به میزبانی سیستان و بلوچستان تیم آذربایجان شرقی به عنوان قهرمانی دست یافت.
ادامه مطلب...

مشکلات مالی مانع حضور فوتبال مراغه در رقابت های استانی و کشوری است

مراغه - ایرنا - رئیس هیات فوتبال مراغه گفت: مشکلات مالی و نبود حامیان مالی، مانعی بزرگ برای حضور و شرکت تیم های فوتبال شهرستان در رقابت های استانی و کشوری است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: ولایتمداری ویژگی بارز مردم آذربایجان است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مردم آذربایجان بیدار، آگاه و ولایتمدار هستند و ولایتمداری را می توان ویژگی بارز آنها دانست.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشانگر وحدت ملی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و همبستگی ملی در صیانت از انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌ های بیگانگان دارد.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک خیران است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خیران مدرسه ساز بازوان آموزش و پرورش در توسعه فضاهای آموزشی هستند گفت: تجهیز و نوسازی مدارس هشترود نیازمند کمک مالی خیران است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری طرح های برق رسانی و گازرسانی به سه روستای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

افتتاح هشت طرح کشاورزی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - در نهمین روز از دهه فجر، هشت طرح کشاورزی در عجب شیر با 3 میلیارد و 421 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان است

ماغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشورتر از سال های گذشته و برای نشان دادن اتحاد ملت ایران برگزار می شود گفت: شرکت در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب و اسلام است.
ادامه مطلب...

دشمن در صدد کشاندن ناامنی به داخل مرزهای کشور است

مراغه - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش گفت: دشمن درصدد ناامن کردن مرزهای داخلی است و در این راستا دست به اقدامی می زند غافل از اینکه مردم و نیروهای نظامی همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...