جلب اعتماد عمومی مسیر پیشرفت کشور را هموارتر می سازد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با بیان اینکه جلب اعتماد عمومی، کشور را در مسیر پیشرفت قرار می دهد گفت: اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه است و همه مسئولان باید در راستای جاب رضایت و اعتماد مردم تلاش کنند.
ادامه مطلب...

1.6میلیارد ریال برای مقاوم سازی مسکن مهر مراغه پرداخت می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: مسکن شهرسازی ظرف مدت 10 روز، یک میلیارد و 600 میلیون ریال تسهیلات برای مقام سازی مجتمع مسکن مهر فکور در مراغه به پیمانکار این پروژه پرداخت خواهد کرد.
ادامه مطلب...

حمایت از سرمایه گذار ارتباط مستقیمی با اشتغال دارد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: حمایت از سرمایه گذاران و پشتیبانی از آنها، به ایجاد اشتغال در جامعه و رونق اقتصادی منجر می شود.
ادامه مطلب...

اتاق فکر نخبگان در جهت توسعه هشترود تشکیل می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه پیشرفت و توسعه باید بر مبنای تفکر و منطق باشد گفت: برای تحقق این مهم اتاق فکر نخبگان و جوانان شهرستان راه اندازی می شود تا از نقطه نظرات آنان در پیشرفت شهرستان استفاده شود.
ادامه مطلب...

دولت 140 میلیارد ریال به دهیاری های هشترود کمک کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 140 میلیارد ریال به دهیاری های این شهرستان در پنج سال دولت تدبیر و امید خبرداد و گفت: این رقم در 10 سال قبل از آن تنها 40 میلیارد ریال بود.
ادامه مطلب...

30درصد جمعیت مراغه در سکونتگاه های غیررسمی ساکن هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به مشکلات حاشیه نشینان گفت: در حال حاضر 30 درصد جمعیت این شهر در حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی ساکن هستند.
ادامه مطلب...

دولت با وجود تحریم ها همچنان در مسیر خدمت به مردم است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت با وجود تحریم ها و محدودیت ها، همچنان در مسیر خدمت به مردم و حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب گام برمی دارد.
ادامه مطلب...

محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از توقیف محموله قاچاق لاستیک خودروهای سنگین در این شهرستان خبرداد و گفت: این محموله شامل 36 حلقه لاستیک به ارزش 600 میلیون ریال بود.
ادامه مطلب...

تصادف رانندگی در محور هشترود مراغه یک کشته برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - برخورد نیسان با خاور در سه راهی برج (درین سو) محور هشترود - مراغه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
ادامه مطلب...

خطبه های نماز جمعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جنایات اخیر رژیم صهونیستی در غزه گفت: سکوت برخی حکام منطقه و علما و مفتی های حجاز، حمایت از این جنایت هاست.
ادامه مطلب...