بیمارستان هشترود جوابگوی نیازهای بیماران دیالیزی نیست

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی هشترود با بیان اینکه پنج تخت دیالیز در بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان وجود دارد گفت: این تعداد تخت جوابگوی نیازهای بیماران کلیوی نیست.
ادامه مطلب...

55 میلیارد ریال برای اشتغال روستایی در عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص 55 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات با محوریت ایجاد شغل پایدار از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

مدیران کم کار درحوزه سرمایه گذاری از قطار اداری هشترود پیاده می شوند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: مدیرانی که در تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان کم کاری و یا مانع تراشی کنند از قطار اداری پیاده می شوند.
ادامه مطلب...

203 خانواده شهدای عجب شیری در طرح سپاس تکریم شدند

مراغه - ایرنا - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عجب شیر گفت: 203 خانواده شهدا در شهرستان در قالب طرح سپاس و دیدار یاران تکریم شدند.
ادامه مطلب...

تکمیل طرح کمربندی عجب شیر به 230 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طولانی شدن مدت ساخت جاده کمربندی عجب شیر گفت: برای تکمیل این طرح که از آغاز ساخت آن 10 سال می گذرد 230 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ادامه مطلب...

بیش از 70 هزار نخ سیگار قاچاق و قرص غیرمجاز در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 70 هزار و 600 نخ سیگار قاچاق و سه هزار و 90 عدد قرص غیرمجاز از یک واحدهای صنفی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

ملی شدن صنعت نفت، نفوذ استعمار در کشور را دفع کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت عجب شیر گفت: ملی شدن صنعت نفت گامی موثر در راستای دفع نفود استعمارگران به به داخل کشور بود.
ادامه مطلب...

مسئولان در رفع مشکلات مردم اهتمام بیشتری داشته باشند

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب مبنی بر حرکت در مسیر رفع مشکلات جامعه گفت: مسئولان و مدیران دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم اهتمام و تلاش بیشتری انجام دهند.
ادامه مطلب...

بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی، اشتغال هشترود را رونق می بخشد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: ایجاد صنایع بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی در قالب بنگاه های کوچک اقتصادی، اشتغال در منطقه را رونق می بخشد.
ادامه مطلب...

مسئولان برای توسعه مراغه و رفع دغدغه های مردم تلاش کنند

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ایجاد تحول در ساختارهای مدیریتی در جهت تسریع در خدمات رسانی به مردم گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در سال جدید برای توسعه منطقه و رفع دغدغه های مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.
ادامه مطلب...