جاده کهجوق - مغانجق مراغه به طور مشارکتی ساخته می شود

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از احداث جاده روستایی کهجوق - مغانجق به طور مشارکتی خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح مشارکتی 44 میلیارد ریال هزینه می شود.
ادامه مطلب...

«پیله» به جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران راه یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: نمایش عروسکی «پیله» از این شهرستان به هفدهمین جشنواره بین المللی تهران - مبارک راه یافت.
ادامه مطلب...

مرکز حمایت از سرمایه گذاری ضرورت توسعه مراغه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به راه اندازی مرکز حمایت از سرمایه گذاری و توسعه این شهرستان گفت: ایجاد این مرکز به منظور جذب سرمایه گذار و هموار کردن مسیر توسعه شهرستان و منطقه ضروری است.
ادامه مطلب...

دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان باید رفع مشکلات اقتصادی مردم را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.
ادامه مطلب...

جناح بازی های سیاسی موجب تفرقه در کشور می شود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به موقعیت حساس و کنونی کشور افزود: جناح بازی های سیاسی موجب تفرقه در کشور می شود از رو باید به دور از جناح های سیاسی پشتیبان انقلاب و اسلام باشیم.
ادامه مطلب...

نفرات برتر مسابقات کشتی ساحلی آذربایجان شرقی مشخص شدند

مراغه - ایرنا - مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی آذربایجان شرقی در مراغه با شناخت نفرات برتر اوزان مختلف به پایان رسید.
ادامه مطلب...

دستگاه های اجرایی توجه بیشتری به فرهنگ و هنر داشته باشند

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش سازنده هنرمندان در توسعه فرهنگی جامعه گفت: دستگاه های اجرایی توجه بیشتری به فرهنگ و هنر جامعه داشته باشند و از آن حمایت کنند.
ادامه مطلب...

37کیلومتر بادشکن در حاشیه دریاچه ارومیه ایجاد شده است

مراغه - ایرنا - رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به ایجاد بادشکن غیرزنده به طول 37کیلومتر در حاشیه دریاچه ارومیه گفت: ایجاد این باد شکن عملا از حرکت شن های روان و توسعه ریزگردها که در سال های گذشته مشکل ایجاد می کرد جلوگیری کرده است.
ادامه مطلب...

مشکلات 15 واحد صنعتی مراغه در کارگروه رفع موانع بررسی شد

مراغه - ایرنا - مشکلات 15 واحد صنعتی و تولیدی مراغه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ستانداری آذربایجان شرقی، نمایندگان ادارات کل و شعب بانک های استان در کارگروه رفع موانع این شهرستان بررسی شد.
ادامه مطلب...

بیش از 127 هزار دام در چاراویماق واکسینه شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی چاراویماق از واکسیناسیون جمعیت دامی سبک و سنگین در مقابل بیماری ها خبر داد و گفت: در چهار ماه نخست امسال 127 هزار و 300 راس دام در مقابل بیماری ها واکسینه شدند.
ادامه مطلب...