90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده مراغه - هشترود اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای آذربایجان‌ شرقی از اختصاص 90 میلیارد ریال برای بهسازی جاده مراغه - هشترود خبرداد و گفت: بهسازی و رفع نقاط خطرخیز این جاده با توجه به تعداد تصادفات رانندگی و تلفات بالا در آن در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
ادامه مطلب...

مشکلات زیست محیطی زباله گاه مراغه مرتفع می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: با همکاری دستگاه های خدمات رسان و شهرداری، نواقص و مشکلات زیست محیطی موجود در زباله گاه مراغه مرتفع می شود.
ادامه مطلب...

مراغه از پیشتازان سپک تاکرای کشور است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: برگزاری مسابقات آموزشگاهی سپک تاکرا برای اولین بار در کشور و وجود استعدادهای درخشان، این شهرستان را به یکی از پیشتازان این رشته ورزشی در کشور تبدیل کرده است.
ادامه مطلب...

شهرداری مراغه در سالجاری 75 طرح عمرانی اجرا می کند

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به عزم مدیریت شهری برای اجرای طرح های عمرانی در این شهر گفت: امسال 75 طرح عمرانی در نقاط مختلف این شهر اجرا می شود.
ادامه مطلب...

روابط عمومی ها انتقادها را بدون سانسور به مدیران انتقال دهند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه روابط عمومی ها نباید باب میل خود عمل کنند گفت: روابط عمومی ها باید درخواست ها و انتقادات مردم را به درستی و بدون سانسور به مدیران بالادست انتقال دهند.
ادامه مطلب...

پسماند هشترود با پنج میلیارد ریال به صورت اصولی دفع می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه برای دفع اصولی پسماند این شهر پنج میلیارد ریال هزینه شده گفت: این محل از هر نظر آماده بهره برداری بوده و مانع حقوقی ندارد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها از طرح های اشتغالزایی و کارآفرینان حمایت کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر حمایت از طرح های اشتغال زایی و کارآفرینان گفت: دستگاه ها و نهادهای متولی امر اشتغال، باید زمینه را برای حضور کارآفرینان فراهم سازند.
ادامه مطلب...

مشغله کاری مانع خدمتگزاری مسئولان به مردم نشود

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه مشغله کاری روزمره نباید موجب غفلت مسئولان از خدمتگزاری به مردم شود گفت: خدمت به مردم و تکریم آنها همانند عبادت و تلاوت قرآن سرلوحه کار مدیران و کارکنان ادارات قرارگیرد.
ادامه مطلب...

سارقان حرفه ای خودرو در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری دو سارق حرفه ای خودرو و لوازم و قطعات آن در این شهرستان خبرداد و گفت: این سارقان در بازجویی های اولیه به هفت فقره سرقت اعتراف کردند.
ادامه مطلب...

ساعات کاری موزه ها در مراغه افزایش می یابد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: در صورت تامین نیرو و موافقت اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، ساعات کاری موزه های این شهرستان افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب...