گندم مازاد بر نیاز کشاورزان چاراویماقی امسال 90هزار تن است

مراغه - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی چاراویماق گفت: در سالجاری و به رغم خسارت های ناشی از تگرگ و سیل، پیش بینی می شود 90 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری شود.
ادامه مطلب...

120کماندار در مسابقات کمان سنتی کشور در مراغه رقابت می کنند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تیر و کمان شهرستان مراغه گفت: 120 کماندار در نخستین مرحله مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی کمان سنتی 'جام رصد مراغه' به رقابت می پردازند.
ادامه مطلب...

بیمارستان خصوصی مراغه نیاز درمانی منطقه را تامین می کند

مراغه - ایرنا - فرماندارمراغه با اشاره به عملیات ساخت نخستین بیمارستان خصوصی شهرستان گفت: با بهره برداری از این بیمارستان نیاز درمانی بیش از یک میلیون نفر از جمعیت منطقه تامین می شود.
ادامه مطلب...

ایجاد اکوکمپ گردشگری به رونق اقتصادی منطقه کمک می کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به ایجاد نخستین اکوکمپ گردشگری آذربایجان شرقی در مراغه گفت: ایجاد این اکوکمپ به رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در منطقه کمک می کند.
ادامه مطلب...

لازمه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی فرهنگ سازی است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه فرهنگ سازی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را ضروری دانست و گفت: مقوله فرهنگ از موثرترین راهکارها در کاهش تصادفات رانندگی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مراغه در مرحله مکان یابی است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغ مصوبه هیات دولت در زمینه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مراغه گفت: مکان یابی برای این منظور و نیز جانمایی برای شهرک صنعتی دوم این شهرستان تسریع می شود.
ادامه مطلب...

سومی مسابقات زیر 12 سال دختران کشور به تنیسور مراغه ای رسید

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تنیس مراغه گفت: سارا اصل رسولی تنیسور 11 ساله مراغه ای مقام سوم مسابقات تنیس قهرمانی دختران زیر 12 سال کشور را در اصفهان به دست آورد.
ادامه مطلب...

مدارس بلااستفاده دراختیار انجمن معتادان گمنام قرار می گیرد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: مدارس بلااستفاده و دارای امکانات کافی و موقعیت خوب، در اختیار انجمن معتادان گمنام قرار خواهند گرفت.
ادامه مطلب...

55میلیارد ریال برای اشتغال روستایی در عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص 55 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات با محوریت ایجاد شغل پایدار از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

2.2 میلیون نفر در آذربایجان شرقی برای کارت ملی ثبت نام کردند

مراغه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی با اشاره به ادامه اجرای طرح ثبت نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در این استان تا پایان سال گفت: تاکنون 2.2 میلیون نفر از جمعیت بالای 15 سال و واجد شرایط در استان برای دریافت این کارت ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب...