ساعات کاری موزه ها در مراغه افزایش می یابد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: در صورت تامین نیرو و موافقت اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، ساعات کاری موزه های این شهرستان افزایش خواهد یافت.
ادامه مطلب...

عجب شیر پایلوت طرح توسعه پایدار آبریز دریاچه ارومیه شد

مراغه - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح توسعه پایدار آبریز دریاچه ارومیه گفت:‌ این طرح به صورت پایلوت در عجب شیر اجرا می‌ شود.
ادامه مطلب...

15 کیلومتر جاده بین مزارع در چاراویماق بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی چاراویماق از ساخت 15 کیلومتر جاده بین مزارع در شهرستان خبرداد و گفت: برای ساخت این جاده ها در روستاهای خواجه لر علیا، قوشقوان علیا، ناچیت، سلطان آباد صولتی و گل، 140 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

تندیس استاد کریمی در مراغه رونمایی شد

مراغه - ایرنا - تندیس شاعر طنزپرداز آذربایجان، استاد حسین کریمی مراغی در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و مردم هنردوست در مراغه رونمایی شد.
ادامه مطلب...

هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه هزینه کردن در آموزش و پرورش، سرمایه گذاری برای آینده است گفت: نقش آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی کارآمد و رشد و توسعه جامعه انکار ناپذیر است.
ادامه مطلب...

مردم مراغه 9.3 میلیارد ریال صدقه دادند

مراغه – ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: سال گذشته 9 میلیارد و 300 میلیون ریال از 36 هزار و 267 صندوق تعبیه شده در شهرستان جمع آوری و در سرفصل های جهیزیه، مساعدت موردی، درمانی، فرهنگی و مناطق محروم شهرستان هزینه شد.
ادامه مطلب...

مراغه نقش مهمی در تحولات و تاریخ ایران داشته است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با تاکید بر لزوم پاسداشت شخصیت های فرهنگی خطه آذربایجان، گفت: مراغه با برخورداری از شخصیت های بزرگ فرهنگی و علمی، نقش بسیار مهمی در تحولات و تاریخ ایران زمین داشته است.
ادامه مطلب...

6 سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد عجب شیر اهدا شد

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد عجب شیر از اهدا 6 سری جهیزیه به ارزش 600 میلیون ریال به نوعروسان نیازمند و تحت پوشش این کمیته در شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

ظرفیت های مراغه برای تبدیل شدن به قطب گردشکری بسیار است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به پیشینه تاریخی این شهرستان گفت: شهر فرهنگی و تاریخی مراغه با تکیه بر گذشته و تاریخ طلایی خود، از ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن به قطب گردشگری منطقه برخوردار است.
ادامه مطلب...

باند سارقان مغازه در مراغه متلاشی شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضا و متلاشی شدن باند سرقت از مغازه های این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...