عمران و توسعه متوازن شهری، برنامه راهبردی شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به رویکردهای اجرایی مدیریت شهری در راستای خدمات رسانی و نیز توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان گفت: عمران و توسعه متوازن شهری برنامه اصلی و راهبردی این شهرداری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: آموزش مهارت های زندگی، راهکار پیشگیری از طلاق است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم ریشه ‌یابی علل و عوامل بروز طلاق در جامعه، گفت: آموزش مهارت‌ های زندگی موثرترین راهکار در پیشگیری از طلاق و تحکیم بنیان خانواده است.
ادامه مطلب...

وزیر کار: 50 هزار میلیارد وام قرض الحسنه به مددجویان پرداخت شد

مراغه - ایرنا - وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی با بیان اینکه غربالگری ژنتیک در کشور شروع شده و برای جلوگیری از معلولیت های ذهنی، غربالگری ژنتیک بین زوجین الزامی می شود، گفت: در سه سال اخیر 50 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

توزیع هفتمین سری بسته حمایتی در بین خانواده های زندانیان مراغه و عجب شیر

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از توزیع هفتمین سری بسته حمایتی در بین خانواده های زندانیان مراغه و عجب شیر خبرداد.
ادامه مطلب...

بسته شدن پرونده نظام سلطه و استکبار در ایران با تسخیر لانه جاسوسی

مراغه - ایرنا - مسئول قرارگاه احیای امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا با اشاره به نقش شهدای دانش آموز در صیانت از ارزش های اسلام و انقلاب گفت: با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، پرونده نظام سلطه و استکبار در ایران بسته شد.
ادامه مطلب...

پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک با جلوگیری از عرضه خارج از شبکه محصولات دامی

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزای پرندگان در شهرستان، گفت: جلوگیری از ورود دام قاچاق و خارج از شبکه توزیع به بازار مصرف، در پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و طیور بسیار موثر است.
ادامه مطلب...

پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک با جلوگیری از عرضه خارج از شبکه محصولات دامی

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزای پرندگان در شهرستان، گفت: جلوگیری از ورود دام قاچاق و خارج از شبکه توزیع به بازار مصرف، در پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و طیور بسیار موثر است.
ادامه مطلب...

13 آبان نماد و سند پیروزی ملت ایران در برابر استکبار جهانی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش نسل جوان در شکل گیری انقلاب اسلامی گفت: روز 13 آبان نماد و سند پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر طاغوت و استکبار جهانی است.
ادامه مطلب...

کمیته امداد آذربایجان شرقی بیش از هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغال پراخت می کند

مراغه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از پرداخت یک هزار و 110 میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغال به مددجویان و افراد نیازمند جامعه پرداخت می کند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: شعار مرگ بر آمریکا امسال با صلابت تر از گذشته خواهد بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 13 آبان امسال با صلابت تر از سال های گذشته فریاد زده می شود.
ادامه مطلب...