هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آینده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه هزینه کردن در آموزش و پرورش، سرمایه گذاری برای آینده است گفت: نقش آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی کارآمد و رشد و توسعه جامعه انکار ناپذیر است.
ادامه مطلب...

مردم مراغه 9.3 میلیارد ریال صدقه دادند

مراغه – ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: سال گذشته 9 میلیارد و 300 میلیون ریال از 36 هزار و 267 صندوق تعبیه شده در شهرستان جمع آوری و در سرفصل های جهیزیه، مساعدت موردی، درمانی، فرهنگی و مناطق محروم شهرستان هزینه شد.
ادامه مطلب...

مراغه نقش مهمی در تحولات و تاریخ ایران داشته است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه با تاکید بر لزوم پاسداشت شخصیت های فرهنگی خطه آذربایجان، گفت: مراغه با برخورداری از شخصیت های بزرگ فرهنگی و علمی، نقش بسیار مهمی در تحولات و تاریخ ایران زمین داشته است.
ادامه مطلب...

6 سری جهیزیه به نوعروسان کمیته امداد عجب شیر اهدا شد

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد عجب شیر از اهدا 6 سری جهیزیه به ارزش 600 میلیون ریال به نوعروسان نیازمند و تحت پوشش این کمیته در شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

ظرفیت های مراغه برای تبدیل شدن به قطب گردشکری بسیار است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به پیشینه تاریخی این شهرستان گفت: شهر فرهنگی و تاریخی مراغه با تکیه بر گذشته و تاریخ طلایی خود، از ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن به قطب گردشگری منطقه برخوردار است.
ادامه مطلب...

باند سارقان مغازه در مراغه متلاشی شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضا و متلاشی شدن باند سرقت از مغازه های این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

موفقیت آموزش و پرورش، توسعه جامعه را به دنبال دارد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با اینکه آموزش و پرورش کلید توسعه اجتماعی کشور است گفت: همه باید برای تحقق اهداف ترسیم شده آموزش و پرورش کمک کنند زیرا که موفقیت این نهاد، سعادت و بالندگی جامعه در بخش های مختلف را به دنبال خواهد داشت.
ادامه مطلب...

نسل جدید و جوانان سپاهی الگوی ملت های منطقه هستند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به نقش موثر سپاه در تشکیل جبهه مقاومت اسلامی در منطقه گفت: نسل جدید و جوانان سپاهی و بسیجی، الگو و الهام بخش ملت های منطقه شده اند.
ادامه مطلب...

مهارت آموزی و اشتغال فراگیر راهبرد دولت برای کاهش بیکاری است

مراغه - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به سیاست های کلان دولت تدبیر و امید برای رفع مشکل بیکاری در کشور گفت: اجرای طرح های کارورزی، مهارت آموزی و اشتغال فراگیر راهبرد دولت برای کاهش بیکاری است.
ادامه مطلب...

2 محموله البسه خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف 2 محموله البسه خارجی قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش این محموله های 540 میلیون ریال است.
ادامه مطلب...