نظام جمهوری اسلامی تبلور آموزه های قرآنی در جامعه است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی و اجتماعی قرآن در جامعه گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی تبلور قرآن و آموزه های آن در جامعه است.
ادامه مطلب...

4910 میلیارد ریال به دهیاری های آذربایجان شرقی پرداخت شده است

مراغه - ایرنا - مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و در بازه زمانی سال های 92 تا 97، چهار هزار و 910 میلیارد ریال به حساب دهیاری های استان واریز شده است.
ادامه مطلب...

نگرش علمی در برون رفت از مشکلات اجتماعی موثر است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نگرش علمی به مشکلات و معضلات اجتماعی، مهمترین راهکار برای برون رفت از بحران هاست.
ادامه مطلب...

معلمان حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به جایگاه اجتماعی معلم گفت: معلمان به عنوان تربیت دهندگان نسل آینده، حق بزرگی بر گردن همه آحاد جامعه دارند و باید ارج نهاده شوند.
ادامه مطلب...

جوانان نقشی اساسی در تعیین جهت گیری های جامعه دارند

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: جوانان نقشی عمده و اساسی در تعیین جهت‌ گیری ‌ها و توسعه‌ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه دارند و استفاده بهینه و کارآمد از توان آنها موجب پیشرفت و افزایش امید به آینده می شود.
ادامه مطلب...

دو تن موادغذایی فاسد در عجب شیر معدوم شد

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان عجب شیر از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

علوی: تولیدکنندگان سرداران اقتصادی کشور هستند

مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سرمایه گذاران و تولید کنندگان سرداران اقتصاد کشور هستند و دولت با محترم شمردن آنها، به دنبال رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور است.
ادامه مطلب...

علوی: دولت لحظه ای در رفع مشکلات مردم درنگ نکرده است

مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش دولت در خدمت به مردم گفت: دولت تدبیر و امید با وجود کاهش قیمت نفت، مشکلات اقتصادی و تحریم ها، لحظه ای در رفع مشکلات مردم درنگ نکرده است.
ادامه مطلب...

تمامی شهروندان و روستاییان مراغه به خدمات بهداشتی دسترسی دارند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به نقش موثر اجرای طرح تحول نظام سلامت در ارائه خدمات به مردم گفت: با اجرای این طرح، تمامی مناطق شهری و روستایی مراغه به خدمات پایه بهداشتی دسترسی دارند.
ادامه مطلب...

23 تن برنج خارجی قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله 23 تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 380 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...