کشف 19 کیلوگرم حشیش از یک خودرو در هشترود

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 19 کیلوگرم حشیش از یک خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: شوراها در خدمت به مردم از گرایش های سیاسی اجتناب کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با بیان اینکه هدف و نیت اصلی منتخبان شورای اسلامی باید خدمت به مردم باشد، افزود: اعضای شورا باید با پایبندی به قانون، گره گشای مشکلات مردم بوده و از هرگونه نگرش و گرایش سیاسی در خدمت به مردم اجتناب کنند.
ادامه مطلب...

راه اندازی پیک موتوری کتاب در هشترود در هفته کتاب

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان) و با هدف دسترسی آسان علاقه‌مندان به کتاب که امکان مراجعه به کتابخانه ها را ندارند، پیک موتوری کتاب در این شهرستان راه اندازی می شود.
ادامه مطلب...

یک میلیون و 246 هزار نفر در آذربایجان شرقی کارت ملی هوشمند دارند

مراغه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: از جمعیت سه میلیون و 200 هزار نفری بالای 15 سال استان، برای یک میلیون و 246 هزار نفر معادل 41 درصد کارت ملی هوشمند صادر شده است.
ادامه مطلب...

گام های جدی دولت برای احیا دریاچه ارومیه/ کنترل برداشت آب کلید احیا دریاچه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه‌ ای آذربایجان‌ شرقی گفت: دولت با تزریق اعتبارات و اجرای طرح های عمرانی، گام های جدی در راستای احیای دریاچه ارومیه برداشته است.
ادامه مطلب...

بخشدار مراغه: قطع درختان میوه در روستای 'کرده ده' را پیگیری می کنیم

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به قطع درختان میوه توسط برخی افراد ناشناس در روستای 'کرده ده' این شهرستان گفت: نیروی انتظامی و دادستانی پیگیر این پرونده و دستگیری عامل یا عاملان این حادثه هستند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه هشترود: دختران، مادران شهدا را الگو قرار دهند

مراغه- ایرنا- فرمانده سپاه هشترود گفت: دختران نوجوان و جوان باید با الگو گرفتن از مادران شهدا، خود را برای تربیت نسل شهادت طلب و ایثارگر آماده کنند.
ادامه مطلب...

تندبادی با سرعت 61 کیلومتر در ساعت مراغه را درنوردید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه گفت: تندبادی که از شنبه شب گذشته در مراغه در حال وزش است امروز با سرعت 61 کیلومتر در ساعت این شهر را درنوردید.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آمریکا به دنبال تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اقدام مجلس سنا و دولت آمریکا از وارد آوردن فشار به برنامه دفاعی کشورمان گفت: هدف آمریکا از تخریب برجام و توان موشکی، تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: شبیخون فرهنگی خطرناک ترین سلاح دشمن در عرصه جنگ نرم است

مراغه- ایرنا- امام جمعه عجب شیر با تاکید بر لزوم هوشیاری در برابر هجمه های فرهنگی غرب و نظام سلطه گفت: شبیخون فرهنگی، مهلک ترین و خطرناک ترین سلاح دشمن در عرصه جنگ نرم بوده و هوشیاری آحاد جامعه اسلامی در این زمینه ضروری و حیاتی است.
ادامه مطلب...