مراغه غرق در سوگ بانوی دو عالم

مراغه - ایرنا - همزمان با سالروز شهادت یگانه دخت پیامبر اکرم (ص)، حضرت زهرا (س) مراغه نیز همانند دیگر شهرهای ایران در سوگ آن بانوی بزرگ اسلام غرق در ماتم و اندوه است.
ادامه مطلب...

کشف 119 کیلوگرم انواع مواد مخدر در هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از کشف 119 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سالجاری در این شهرستان خبر داد و گفت: میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 31 کیلوگرم بیشتر بوده است.
ادامه مطلب...

پرداخت 36 میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان کمیته امداد هشترود

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام (ره) هشترود از پرداخت 36 میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان تحت حمایت این کمیته در شهرستان خبرداد و گفت: این تسهیلات در سالجاری به 155 نفر از مددجویان و از محل تبصره 16 پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

برف و کولاک راه ارتباطی 60 روستای هشترود را بست

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت: بارش برف که از بعد از ظهر امروز - یکشنبه - در شهرستان آغاز شده راه ارتباطی 60 روستا را مسدود کرده است.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 222 هزار عدد انواع مواد محترقه در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان چاراویماق از کشف 222 هزار و 600 عدد انواع مواد محترقه و دستگیری 2 متهم در این ارتباط خبر داد.
ادامه مطلب...

قهرمانی تبریز در مسابقات فوتسال ناشنوایان آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسابقات فوتسال ناشنوایان آذربایجان شرقی گرامیداشت قیام 29 بهمن در مراغه با قهرمانی تیم تبریز الف پایان یافت.
ادامه مطلب...

قهرمانی تبریز در مسابقات کونگ فو آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسابقات کونگ فو آذربایجان شرقی به میزبانی مراغه با قهرمانی تیم تبریز الف به پایان رسید.
ادامه مطلب...

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همه پرسی حمایت از انقلاب بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همه پرسی حمایت از انقلاب اسلامی و رهبری بود.
ادامه مطلب...

قیام 29 بهمن مردم تبریز نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت هشترود با بیان اینکه قیام مردم تبریز در 29 بهمن 56، کمر رژیم طاغوتی پهلوی را شکست گفت: این روز بزرگ، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

صندوق بیمه اجتماعی و افزایش امید به آینده دربین روستاییان و عشایر

مراغه - ایرنا - صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سال 1384 با مصوبه هیات دولت و به منظور حمایت از روستائیان،عشایر و کشاورزان تاسیس شد تا این اقشار با تکیه بر دو ویژگی بهره گیری از سهم دولتی و داشتن صندوق اختیاری از درآمدی پایدار برخوردار شوند.
ادامه مطلب...