تفکیک هوشمند پسماندهای شهری در مراغه اجرا می شود

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با اشاره به اجرای سیستم های جدید مدیریت پسماند گفت: طرح تفکیک هوشمند پسماندهای شهری در مناطق مختلف این شهر به زودی اجرا می شود.
ادامه مطلب...

ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب مراغه 50درصد پساب ورودی است

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه با بیان اینکه ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان 50 درصد حجم پساب ورودی است گفت: به دلیل محدود بودن ظرفیت این تصفیه خانه، بخشی از پساب ورودی به صورت خام وارد رودخانه صوفی چای می شود.
ادامه مطلب...

72 کیلوگرم موادمخدر در چاراویماق کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف و ضبط 72 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد که به شکل ماهرانه ای در داخل دو دستگاه خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
ادامه مطلب...

تکریم معلمان، زمینه ساز تعالی نسل آینده است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به نقش تربیتی معلمان در جامعه گفت: تکریم معنوی معلمان به عنوان هدایتگران اندیشه و فرهنگ جامعه، زمینه ساز رشد و تعالی نسل های آینده است.
ادامه مطلب...

56 میلیارد ریال برای بازسازی روستای چنار هزینه شده است

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: دولت تاکنون برای بازسازی روستای سیل زده چنار این شهرستان 56 میلیارد ریال هزینه کرده است.
ادامه مطلب...

شیوه های کنونی ترک اعتیاد ناکارآمد است

مراغه - ایرنا - دادستان هشترود با بیان اینکه شیوه های جاری مبارزه با موادمخدر و ترک اعتیاد جوابگو نیست، گفت: در برخی مراکز ترک اعتیاد، درمان قطعی استاندارد نیست و در برخی موارد داروهای ترک اعتیاد نیز دستکاری می شود.
ادامه مطلب...

7.5میلیارد ریال برای بازسازی استخر هشترود اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اختصاص هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برای بازسازی، تجهیز و تکمیل استخر سرپوشیده هشترود خبرداد و گفت: این استخر تا اواخر تیرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

24.1 کیلومتر از شبکه آبفا مراغه اصلاح و توسعه یافت

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از اصلاح و توسعه 24.1 کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب این شهرستان در سال گذشته خبرداد.
ادامه مطلب...

فرآوری معادن در هشترود لازمه صدور مجوز استخراج است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در بخش معدن گفت: به معادنی که در شهرستان فرآوری نشوند مجوز استخراج داده نمی شود.
ادامه مطلب...

80درصد باغات عجب شیر دچار سرما زدگی شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از سرمازدگی 80درصدی باغات و مزارع این شهرستان خبرداد و گفت: میزان خسارت وارد شده به محصولات باغی و زراعی 51 هزار و 511 تن به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال است.
ادامه مطلب...