رهاسازی حیوانات ولگرد از سوی اهالی شهرهای همجوار در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول خدمات شهری مراغه مدعی شد: اسناد و گزارشاتی موجود است که نشان می دهد برخی از اهالی شهرهای همجوار حیوانات ولگرد را در اطراف این شهر رهاسازی می کنند.
ادامه مطلب...

لزوم مدیریت پسماندها برای پیشگیری از معضلات زیست محیطی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه با اشاره به مشکلات زیست محیطی ناشی از عدم ساماندهی پسماندهای شهری و روستایی در این شهرستان گفت: هماهنگی و همراهی دستگاه های خدمات رسان برای مدیریت پسماندها، عامل مهمی در پیشگیری از معضلات زیست محیطی در منطقه خواهد بود.
ادامه مطلب...

همایش عمومی سنگنوردی با هدف استعدادیابی در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیته سنگنوردی مراغه گفت: همایش عمومی سنگنوردی با رویکرد آموزشی و با هدف استعدادیابی در بین نونهالان و نوجوانان و همچنین ایجاد شور و نشاط در بین بانوان برگزار شد.
ادامه مطلب...

نمایش ' تقاص' به کارگردانی میلاد استعلامی در مراغه

ایرنا - مراغه - نمایش 'تقاص' به کارگردانی میلاد استعلامی در آمفی تئاتر صوفی مراغه به روی صحنه رفت.
ادامه مطلب...

فرمایشات رهبری، در دیدار مردم آذربایجان، نقشه راه برای همه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به دیدار جمعی از مردم آذربایجان با رهبر معظم انقلاب به مناسبت قیام 29 بهمن مردم تبریز، گفت: فرمایشات ایشان در این این دیدار، نقشه راه برای همه است.
ادامه مطلب...

برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت جامعه، خواست مردم از مسئولان است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حوادث و اغتشاشات هفته اخیر در تهران گفت: برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت و آرامش جامعه، خواست مردم از مسئولان بوده و باید با این افراد به شدت مقابله شود.
ادامه مطلب...

هزینه 70 میلیارد ریالی دولت در حوزه عمرانی آموزش و پرورش عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از هزینه 70 میلیارد ریالی در حوزه عمرانی آموزش و پرورش شهرستان در دولت و تدبیر و امید خبر داد.
ادامه مطلب...

کمبود پارکینگ های عمومی و تشدید ترافیک شهری مراغه

مراغه - ایرنا- مراغه به عنوان دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی با افزایش روزافزون خودروها در سال های اخیر و کمبود چشمگیر پارکینگ های عمومی با بحران تشدید ترافیک درون شهری دست و پنجه نرم می کند.
ادامه مطلب...

تبریز 2018 فرصتی مناسب برای معرفی تمامی ظرفیت هاست

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: تبریز 2018 فرصتی مناسب برای معرفی همه ظرفیت ها از جمله فرهنگی، گردشگری، صنعتی و ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در ایران است.
ادامه مطلب...

تخصیص بیش از 23 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص 23 میلیارد و 710 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تسهیلات با محوریت ایجاد شغل پایدار از منابع صندوق توسعه ملی تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...