انقلاب و نظام اسلامی به برکت وجود فرهنگ عاشورایی است

مراغه - ایرنا - مسوول دفتر سیاستگذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت نهادینه شدن فرهنگ حسینی در جامعه گفت: انقلاب و نظام اسلامی به برکت وجود فرهنگ عاشورایی در بین امت اسلامی شکل گرفته است.
ادامه مطلب...

باند سارقان خانه باغ ها در مراغه متلاشی شد

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری و انهدام باند هشت نفره سرقت از خانه باغ های این شهرستان توسط پلیس خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار: محیط کسب و کار در هشترود مناسب نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه محیط کسب و کار در این شهرستان چندان مناسب نیست گفت: برای خارج شدن از این وضعیت باید از حالت شعاری خارج و به سمت عملگرایی حرکت کنیم.
ادامه مطلب...

فرمانداری های ویژه برای رفع موانع توسعه صاحب اختیار می شوند

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات پیش روی تولید و اشتغال گفت: برای رفع موانع توسعه اقتصادی، برخی اختیارات دستگاه های اجرایی مرکز استان به فرمانداری های ویژه تفویض خواهد شد.
ادامه مطلب...

ازدواج در مراغه کاهش و طلاق افزایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت احوال مراغه از کاهش 6 درصدی میزان ازدواج و افزایش پنج درصدی وقوع طلاق در این شهرستان در سال 96 نسبت به مدت مشابه در سال 95 خبرداد.
ادامه مطلب...

مبارزه با قاچاق حمایت از کالای ایرانی است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و تقویت پاسگاه های ایست بازرسی، گامی در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید داخلی است.
ادامه مطلب...

قدرت روزافزون ایران ثمره خون شهداست

مراغه - ایرنا - رئیس عقیدتی سیاسی پادگان شهید سرلشکر برخورداری عجب شیر گفت: ایران اسلامی در سایه رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران، به قدرت منطقه و جهان تبدیل شده و در عرصه بین المللی و مسائل جهانی نقش آفرینی می کند.
ادامه مطلب...

10 طرح بهداشتی درمانی در مراغه آماده بهره برداری است

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان شرقی در اردیبهشت امسال، 10 طرح در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

40 درصد مدارس هشترود فرسوده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: 40 درصد از مدارس شهری و روستایی این شهرستان فرسوده بوده و نیاز به بازسازی دارند.
ادامه مطلب...

44 طرح برای احیاء دریاچه ارومیه در دست اجراست

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی استاندار آذربایجان ‌شرقی احیاء دریاچه ارومیه را یکی از اولویت‌ های دولت خواند و گفت: همچنان به احیاء این دریاچه امیدواریم و در حال حاضر 44 طرح در این راستا در دست اجراست.
ادامه مطلب...