معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی: توجه به نیازهای مردم از وظایف اصلی فرمانداران است

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی مردم داری و توجه به نیازهای مردم را از وظایف اصلی فرمانداران عنوان کرد و گفت: نظارت عالی بر دستگاه ها و پیاده کردن سیاست های دولت از دیگر وظایف فرمانداران به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان هاست.
ادامه مطلب...

10 میلیارد و 210 میلیون ریال پرداختی زکات هشترودی ها در 10 ماه گذشته

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود از پرداخت 10 میلیارد و 210 میلیون ریال زکات از سوی مردم این شهرستان در 10 ماه گذشته سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

تشکیل تیم والیبال نشسته هیات جانبازان و معلولان مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس هیات جانبازان و معلولان مراغه از تشکیل تیم والیبال نشسته این هیات در دو بخش بانوانان و آقایان برای حضور در مسابقات استانی و کشوری خبر داد.
ادامه مطلب...

نجات زن باردار گرفتار در برف و کولاک در هشترود

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: با کمک اکیپ پرستاری و مامای شبکه بهداشت و درمان، زن باردار گرفتار در برف و کولاک در روستای عمرانکندی نظرکهریزی این شهرستان نجات داده شد.
ادامه مطلب...

بروز رسانی سند تدبیر و توسعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی آذربایجان ‌شرقی گفت: با توجه به تجربه موفق سند تدبیر توسعه استان با رویکرد هسته‌ های کلیدی، سند تدبیر و توسعه شهرستان های استان با همکاری مجمع مشورتی توسعه ، پایش و بروز رسانی می شود.
ادامه مطلب...

کشف 42 کیلوگرم تریاک در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف و ضبط 42 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر که به شکل ماهرانه ‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نجات مادر باردار گرفتار در برف در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از نجات مادر باردار گرفتار در برف در یکی از روستاهای این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: انقلاب اسلامی، انقلاب امیدهاست

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب امیدهاست گفت: تمام انسان هایی که در قلبشان نور الهی وجود دارد به انقلاب اسلامی امیدوار هستند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حرمت ایام فاطمیه در برگزاری آیین های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: حفظ حرمت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) مورد توجه و اهتمام دست اندرکاران برگزاری آیین های دهه فجر قرار گیرد.
ادامه مطلب...

مایه کوبی بیش از 500 هزار نوبتی جمعیت دامی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی شهرستان مراغه از طرح کوبی 506 هزار و 411 نوبتی جمعیت دامی این شهرستان خبرداد و گفت: در این طرح دام ها علیه بیماری های واگیر و مشترک دامی مایه کوبی شدند.
ادامه مطلب...