کنگره باکتری شناسی پزشکی ایران در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از برگزاری پنجمین کنگره سراسری باکتری شناسی پزشکی ایران در مردادماه سالجاری به میزبانی این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ظرفیت های گردشگری مراغه مغفول مانده است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های گردشگری و آثار و اماکن تاریخی بسیاری در مراغه وجود دارد که متاسفانه در سال های اخیر مورد غفلت واقع شده است.
ادامه مطلب...

اسکان نوروزی فرهنگیان در مراغه 42 درصد افزایش یافت

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه از افزایش 42 درصدی پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اسکان فرهنگیان این شهرستان در تعطیلات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب...

حدود 85 هزار مسافر از اماکن تاریخی عجب شیر دیدن کردند

مراغه - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عجب شیر از بازدید 84 هزار و 955 گردشگر از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهرستان در تعطیلات نورزوی امسال خبر داد.
ادامه مطلب...

13 فرودین بهانه ای برای بودن در دامان طبیعت

مراغه - ایرنا - 13 فروردین یا روز طبیعت، بهانه و آیینی سنتی برای بودن در دامان طبیعت، تفرج و بهره مندی از موهبت های الهی است.
ادامه مطلب...

120 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 120 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 460 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

سدعلویان مراغه، جاذبه ای با چشم اندازهای فرح بخش

مراغه - ایرنا - منطقه گردشگری سدعلویان مراغه، به عنوان جاذبه ای طبیعی با چشم اندازهایی بی بدیل، زیبا و فرح بخش، فضایی بسیار دلنشین و رویایی برای گردشگران فراهم کرده که با هوای لطیفش خستگی را از تن هر مسافری بیرون می کند.
ادامه مطلب...

سیل 80 میلیارد ریال به اراضی و باغات مراغه خسارت زد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: بر اثر بارش باران و جاری شدن سیلاب، 80 میلیارد ریال به 50 هکتار از اراضی و باغات این شهرستان خسارت وارد شده است.
ادامه مطلب...

206 هزار بازدید از جاذبه های گردشگری مراغه صورت گرفت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با اشاره به استقبال مسافران و میهمانان نوروزی از جاذبه های گردشگری شهرستان گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون، 206 هزار بازدید از آثار تاریخی، فرهنگی، طبیعی و مذهبی این شهرستان صورت گرفته است.
ادامه مطلب...

پل گویچین عجب شیر بر اثر طغیان رودخانه تخریب شد

مراغه - ایرنا - طغیان رودخانه قلعه چای عجب شیر پل 'گویچین دره سی' در این شهرستان را تخریب و به برخی تاسیسات زیربنایی آن خسارت وارد کرد.
ادامه مطلب...