ارائه تسهیلات با کارمزد پایین برای طرح های اشتغال زایی در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق از ارائه تسهیلات با کارمزد 6 درصد برای طرح های اشتغال زایی پایدار در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تشییع پیکر اسماعیل حیدری هنرمند طنزپرداز خطه آذربایجان در مراغه

مراغه - ایرنا - پیکر ' اسماعیل حیدری' هنرمند طنزپرداز خطه آذربایجان با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم هنر دوست منطقه در زادگاهش مراغه تشییع و خاکسپاری شد.
ادامه مطلب...

اسماعیل حیدری؛ طنزپیشه ای که حتی به مرگ هم لبخند زد

مراغه - ایرنا - اسماعیل حیدری طنزپیشه، هنرمند و گوینده کمدی آذربایجان، که سال های سال با خاطره گویی های طنزگونه خود، خاطر مردم را شاد کرده و خنده را بر چهره های آنها نشاند.
ادامه مطلب...

انتقاد فرماندار چاراویماق از نبود پزشکی قانونی در این شهرستان

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با انتقاد از نبود پزشکی قانونی در این شهرستان گفت: مردم منطقه برای انجام امور مرتبط با پزشکی قانونی مجبور به مراجعه به تبریز هستند و این علاوه بر تحمیل هزینه های اضافی بر دوش مردم، مشکلات و خطراتی نیز ایجاد کرده است.
ادامه مطلب...

افتتاح پنج واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در چاراویماق

مراغه - ایرنا - مدیرکمیته امداد امام ره چاراویماق از افتتاح پنج واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این کمیته خبر داد و گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی یک میلیارد و 750 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه اقتصادی

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به اشتغال به عنوان اولویت اول دولت دوازدهم گفت: رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه و رشد اقتصادی و نیز تداوم فعالیت صنایع است.
ادامه مطلب...

اسماعیل حیدری هنرمند طنزپرداز مراغه ای درگذشت

مراغه - ایرنا - 'اسماعیل حیدری' هنرمند اهل مراغه که در اجرای طنز و استندآپ کمدی مهارت خاصی داشت صبح امروز در سن 68 سالگی در کرج درگذشت.
ادامه مطلب...

فرماندار: تجهیز و مقاوم سازی بیمارستان هشترود با 10 میلیارد ریال آغاز می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از آغاز تجهیز و مقاوم سازی بیمارستان امام حسین ع این شهرستان خبر داد و گفت: با هزینه ای افزون بر 10 میلیارد ریال اتاق عمل این بیمارستان تجهیز و تجهیزات آن نوسازی می شود.
ادامه مطلب...

توسعه پایدار مستلزم کسب مهارت های علمی و عملی

مراغه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه بیشتر به دانشکده های فنی و حرفه ای و توجه به مهارت های علمی و عملی دانشجویان و دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی یکی از زمینه های توسعه پایدار در جامعه است.
ادامه مطلب...

اختصاص 360 میلیارد ریال برای اجرای پایاب سد قلعه چای و درمانگاه تامین اجتماعی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسریع در اجرای پایاب سد قلعه چای عجب شیر، از اختصاص 200 میلیارد ریال اعتبار برای پایاب این طرح و 160 میلیارد ریال برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...