امام جمعه موقت مراغه: حضرت عیسی مظهر و پیام آور صلح و برادری است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به فرارسیدن سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) گفت: آن حضرت مظهر و پیام‌آور صلح و برادری و از معجزات الهی برای هدایت بشر بود.
ادامه مطلب...

فرماندار: عجب شیر با کمبود 10 مدرسه در مقاطع ابتدایی و متوسطه مواجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: چهار هزار دانش آموز این شهرستان در مقاطع ابتدایی و اول متوسطه با کمبود 10 مدرسه مواجه هستند.
ادامه مطلب...

ایران، چهارمین تولید کننده گردو و بیست و دومین صادرکننده این محصول در جهان

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه ایران با تولید سالانه بیش از 170 هزار تن گردو، چهارمین کشور تولید کننده این محصول در جهان است اما در صادرات آن در جایگاه بیست و دوم قرار دارد.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ورزش مراغه:توسعه و افتخارآفرینی در ورزش نیازمند کارگروهی است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به نقش هیات های ورزشی در توسعه ورزش قهرمانی گفت: توسعه و حرکت در مسیر افتخارآفرینی در ورزش نیازمند کارگروهی و همت جمعی است.
ادامه مطلب...

ملت بصیر ایران اسلامی با حماسه 9 دی بساط فتنه را برچیدند

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش پشتوانه مردمی در شکست توطئه های نرم دشمنان نظام اسلامی گفت: مردم بصیر ایران اسلامی با رقم زدن حماسه 9 دی‌ بساط فتنه‌ و فتنه‌ گران را برچیده و عزت انقلاب و نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.
ادامه مطلب...

پرداخت وام اشتغالزایی به 50 معتاد بهبودیافته در هشترود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه موضوع اشتغال معتادان بهبود یافته نقش مهمی در جلوگیری از گرفتارشدن مجدد آنها دارد گفت: به 50 نفر از معتادانی که بیش از یکسال از بهبود آنها می گذرد و پاک هستند تسهیلات اشتغالزایی با سود 3 درصد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

فعالیت 113 مدرسه مروج سلامت در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از اجرای طرح مدارس مروج سلامت در این شهرستان خبرداد و گفت: هم اکنون 113 مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی به عنوان مدارس مروج سلامت فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار چاراویماق: جمع آوری سگ های ولگرد نیازمند همکاری تمامی نهادها است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار چاراویماق جمع آوری و کنترل سگ های ولگرد را نیازمند همکاری تمامی بخش ها و نهادهای دولتی و خصوصی عنوان کرد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: کاروان های راهیان نور فرصتی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش فرهنگی کاروان های راهیان نور در جامعه گفت: این کاروان ها و اردوهای فرهنگی و تربیتی، فرصتی مغتنم برای تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ادامه مطلب...

کشف 8.5 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 8.5 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان خبرداد و گفت: سه قاچاقچی مواد مخدر نیز در این ارتباط دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.
ادامه مطلب...