طرح ایران مهارت در 21 مدرسه مراغه در حال اجراست

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: در راستای مهارت آموزی به هنرجویان و دانش آموزان، طرح ایران مهارت با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در 21 مدرسه این شهرستان در حال اجراست.
گفت:
ادامه مطلب...

طرح هادی در 24 روستای عجب شیر اجرا شد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از اجرای طرح هادی در 24 روستای این شهرستان خبرداد و گفت: بنیاد مسکن با اجرای این طرح ها و کمک به نوسازی و مقاوم سازی واحدهای مسکونی، موجب رضایتمندی روستاییان شده است.
ادامه مطلب...

12 امتیازی که تراکتورسازی در مصاف با ته جدولی ها از دست داد

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از مدعیان این فصل از رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران به رغم کسب برتری و نتایج مطلوب مقابل دیگر مدعیان، در مصاف با تیم های ته جدولی، همواره با مشکل مواجه بوده و در مصاف با این تیم ها 12 امتیاز سرنوشت ساز را به راحتی از دست داده است.
ادامه مطلب...

سنگ تمام ملت در حمایت از سپاه پاسداران

مراغه - ایرنا - پس از جسارت و گستاخی ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همزمان با اعیاد ماه شعبان، اقشار مختلف مردم شهرستان مراغه در نمایشی باشکوه و دشمن شکن، از این نهاد انقلابی اعلام حمایت قاطع کردند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: سپاه یادگار امام راحل است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: سپاه پاسداران یادگار امام خمینی (ره) و از نقاط بارز و قوت ملت و انقلاب اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

بخش خصوصی در مراغه نیروگاه برق می سازد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه از احداث نیروگاه 50 مگاواتی برق در این شهرستان توسط شرکت کاوه سودا خبر داد.
ادامه مطلب...

بهسازی و روکش آسفالت جاده مراغه - هشترود سرعت می گیرد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبار برای بهسازی و روکش آسفالت جاده مراغه - هشترود و تسریع در اجرای این طرح خبرداد.
ادامه مطلب...

دنبال حرکت نابخردانه آمریکا به قرار ... مدیر کل آموزش...

دنبال حرکت نابخردانه آمریکا به قرار دادن سپاه در لیست سازمانهای تروریستی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی بیانیه ای صادر کرد به دنبال حرکت نابخردانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست سازمانهای تروریستی؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی بیانیه ای صادر کرد.
ادامه مطلب...

ضرورت تسریع در عملیات احداث آزادراه مراغه- هشترود

هشترود- فرماندار هشترود بر ضرورت تسریع در عملیات احداث آزادراه مراغه- هشترود تاکید کرد.
ادامه مطلب...

تروریست نامیدن سپاه نشانه افول آمریکا و اقتدار سپاه است

مراغه - ایرنا - جانشین فرمانده سپاه عاشورا گفت: تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طرف ترامپ نشانه ضعف، ذلت، افول و نابودی سیاست های خصمانه آمریکا و اقتدار سپاه ست.
ادامه مطلب...