انجمن ها و سمن ها در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بی بدیلی دارند

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به نتایج چشمگیر حمایت های مردمی و خیران در کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی گفت: انجمن های خیریه و سازمان های مردم نهاد نقشی بی بدیل و انکارناپذیر در کاهش آسیب های اجتماعی ایفا کرده اند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه خواستار برخورد با هنجارشکنان در زمینه حجاب شد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر جایگاه حجاب در اسلام، خواستار برخورد با هنجارشکنان در این زمینه شد.
ادامه مطلب...

کتابخانه سیار در اماکن دیدنی و تاریخی هشترود دایر می شود

مراغه - ایرنا - رئیس کتابخانه های عمومی هشترود گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و بالابردن سطح مطالعه در جامعه، در ایام نوروز و در اماکن تاریخی و دیدنی و ترمینال و ایستگاه راه آهن شهرستان کتابخانه سیار دایر می شود.
ادامه مطلب...

محموله لوازم آرایشی و کفش قاچاق در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف محموله لوازم آرایشی و کفش قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ترویج بی بند و باری از اهداف جنگ نرم دشمن است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با تاکید بر شکل گیری و فعال شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گفت: ترویج بی بند و باری و فساد در جامعه از اهداف دشمن در جنگ نرم علیه نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

مروجین جهاد کشاورزی با راه های پیشگیری از آنفلوانزا آشنا شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی مراغه بر ضرورت آشنایی مروجین جهاد کشاورزی با آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد و گفت: مروجین باید اطلاعات جامع و کافی از بیماری آنفلوانزای پرندگان و راه های پیشگیری از آن را داشته باشند تا در مواقع ضروری و بحرانی، با آن مقابله کنند.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه، توسعه فضای سبز را از اولویت های مدیریت شهری خواند

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به منابع طبیعی و فرهنگ درختکاری در جامعه گفت: توسعه فضاهای سبز شهری، از اولویت های اصلی مدیریت شهری است.
ادامه مطلب...

کاشت 235 اصله نهال در عجب شیر به یاد شهدای این شهرستان

مراغه - ایرنا - همزمان با 15 اسفند و روز درختکاری، 235 اصله نهال به یاد شهیدان عجب شیری در پارک ولیعصر این شهرستان کاشته شد.
ادامه مطلب...

اهدا 3900 سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام (ره) آذربایجان شرقی از اهدا سه هزار و 900 سری جهیزیه کامل به نوعروسان زیرپوشش این کمیته در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

جشن تکلیف، سرآغاز درخشش روح خداپرستی در انسان است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم نهادینه شدن آموزه های دینی و قرآنی در بین نوجوانان و جوانان گفت: جشن تکلیف، نقطه عطف و سرآغازی برای درخشش روح خداپرستی در انسان است.
ادامه مطلب...