بخشی از درآمد عوارض بزرگراه پیامبر اعظم برای مناسب سازی آن هزینه شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به کیفیت نامناسب آسفالت بزرگراه پیامبر اعظم حد فاصل حوزه استحفاظی این شهرستان، از مسئولان این آزادراه خواست تا بخشی از درآمد حاصل از وصول عوارض در این بزرگراه را صرف ترمیم آسفالت و مناسب سازی آن کنند.
ادامه مطلب...

حضرت ام البنین (س) الگوی مادران و همسران شهداست

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین س و روز تکریم مادران و همسران شهید گفت: این بانوی بزرگوار اسلام، الگو و علمدار مادران و همسران شهید است.
ادامه مطلب...

دستگیری قاتل زن 35 ساله در عجب شیر

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر از دستگیری قاتل زن 35 ساله در این شهرستان در کمتر از 24 ساعت خبرداد.
ادامه مطلب...

کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه در قالب 2 محموله کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تخصیص 75 میلیارد ریال برای بازسازی جاده عجب شیر- آذرشهر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب شیر با اشاره به تعیین پیمانکار اجرایی طرح بازسازی جاده عجب شیر- آذرشهر گفت: برای اجرای این طرح عمرانی، 75 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

اعزام کاروان 80 نفری راهیان نور دانش آموزی مراغه به مناطق عملیاتی

مراغه- ایرنا- کاروان 80 نفری راهیان نور دانش آموزی مدارس مراغه با بدرقه مسئولان شهرستانی عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور شد.
ادامه مطلب...

کشف بیش از یک هزار و 300 بطری مشروبات الکلی در هشترود

مراغه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب هشترود از کشف یک هزار و 309 بطری انواع مشروبات الکلی در قالب 2 محموله در حوزه قضائی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

رئیس ورزش مراغه: فضای پاک و عاری از حاشیه، زمینه ساز توسعه ورزش قهرمانی است

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی گفت: وجود فضای پاک و عاری از حاشیه های ورزشی و سیاسی، زمینه ساز توسعه ورزش قهرمانی است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از یک باب مدرسه سه کلاسه خیرساز در مراغه

مراغه- ایرنا- یک باب مدرسه سه کلاسه خیرساز با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در روستای چوان علیا مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

همکاری دستگاه ها با دامپزشکی برای مقابله با بیماری آنفلوانزای پرندگان

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق بر همکاری جدی تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان با دامپزشکی برای مقابله و پیشگیری از بیماری آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد.
ادامه مطلب...