ایجاد اشتغال و تعیین دستمزدهای مکفی به کاهش طلاق کمک می کند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه بیکاری و توان اقتصادی پایین از عوامل طلاق در جامعه است گفت: با ایجاد اشتغال و تعیین دستمزدهای مکفی با توجه به هزینه های واقعی زندگی می توان آمار طلاق در جامعه را کاهش داد.
ادامه مطلب...

تصادف در محور مراغه هشترود سه کشته و مجروح برجا گذاشت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از برخورد یک دستگاه سواری پژو با وانت نیسان در محور این شهرستان به هشترود خبرداد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

هشترود با 74 طرح برای توسعه آماده می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از آماده شدن 74 طرح توسعه ای شهرستان خبرداد و گفت: این طرح ها در کارگروه های تخصصی و از سوی کارشناسان امکان سنجی خواهند شد.
ادامه مطلب...

ارتباط مستقیم خانواده شهدا و مسئولان هدف اصلی طرح سپاس است

مراغه - ایرنا - رئیس بنیاد شهید عجب شیر با بیان اینکه ارتباط مستقیم خانواده معظم شهدا با مسئولان از اهداف اجرای طرح سپاس است گفت: امسال و در اجرای این طرح، 140 خانواده شهید مشکلات خود را با مسئولان شهرستانی در میان می گذارند.
ادامه مطلب...

محموله میلیاردی برنج قاچاق در مراغه به مقصد نرسید

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله برنج قاچاق خارجی در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش محموله توقیف شده یک میلیارد و 680 میلیون ریال برآورد شده است.
ادامه مطلب...

دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در مراغه معدوم شد

مراغه - ایرنا - مدیرگروه سلامت محیط دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از معدوم سازی دو تن مواد غذایی فاسد و غیر مجاز در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تضمین منافع کشور در ادامه برجام الزامی است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع مسئولان کشوری گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، برجام در صورت داشتن تضمین لازم برای تامین منافع کشورمان قابل قبول بوده و ادامه خواهد یافت.
ادامه مطلب...

نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی هرچه زودتر اعلام شود

تبریز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مشخص شدن نتیجه مزایده باشگاه تراکتورسازی تبریز خواستار شد و گفت: با توجه با اینکه رقابت های لیگ برتر فوتبال دهم خرداد ماه جاری قرعه کشی می شود مشخص شدن هرچه سریع تر این موضوع به نفع باشگاه است.
ادامه مطلب...

بیش از 437 میلیارد ریال برای اشتغالزایی در هشترود تصویب شد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تصویب 437 میلیارد و 160 میلیون ریال برای 257 طرح اشتغالزایی در این شهرستان خبر داد و گفت: 300 میلیارد و 830 میلیون ریال این اعتبار برای 141 طرح اشتغالزایی در روستاها و از محل صندوق توسعه ملی تامین می شود.
ادامه مطلب...

کمبود اعتبار اجرای کنارگذر غربی عجب شیر را متوقف کرده است

مراغه - ایرنا - مدیرکل ساخت و توسعه شبکه راه های منطقه شمالغرب کشور، کمبود اعتبار را علت اصلی تاخیر در اجرای طرح کنارگذر غربی شهرستان عجب شیر عنوان کرد.
ادامه مطلب...