امام جمعه مراغه: کاروان های راهیان نور فرصتی برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش فرهنگی کاروان های راهیان نور در جامعه گفت: این کاروان ها و اردوهای فرهنگی و تربیتی، فرصتی مغتنم برای تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ادامه مطلب...

کشف 8.5 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 8.5 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی در این شهرستان خبرداد و گفت: سه قاچاقچی مواد مخدر نیز در این ارتباط دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.
ادامه مطلب...

24 میلیارد ریال برای ساخت نخستین استخر سرپوشیده در چاراویماق

مراغه - ایرنا - شهردار قره آغاج از آغازعملیات اجرایی ساخت اولین استخر سرپوشیده در این شهر خبر داد و گفت: هزینه ساخت این استخر ۲۴ میلیارد ریال بر آورد شده که 6 میلیارد و 300 میلیون ریال آن به صورت اسناد خزانه ای در اختیار شهرداری قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

موقعیت ممتاز ایران در منطقه در سایه ایثارگری های نیروهای مسلح است

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح آذربایجان شرقی با اشاره به توان دفاعی نظام جمهوری اسلامی در برابر تهدیدات دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی اضافه کرد: موقعیت ممتازی که نظام اسلامی در منطقه و دنیا دارد در سایه ایثار و فداکاری های نیروهای مسلح به وجود آمده است.
ادامه مطلب...

تحویل 10 دستگاه وانت نیسان به مددجویان هشترودی با هدف تقویت خوداشتغالی

مراغه - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی از تحویل 10 دستگاه وانت نیسان به ممدجویان هشترودی با هدف تقویت خوداشتغالی مددجویان خبر داد و گفت: تقویت اقتصادی خانواده‌ ها و توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار مددجویان از رسالت های این اداره کل است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: تصمیم اخیر ترامپ نابودی اسرائیل را سرعت می بخشد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نتایج زیانباری برای استکبار و صهیونیسم دارد و نابودی این را سرعت می بخشد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: دشمنان در حال توطئه علیه اقتصاد کشور هستند

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه دشمنان انقلاب در حال توطئه علیه اقتصاد کشور هستند گفت: دشمن از تمام طریق به دنبال فلج کردن اقتصاد کشور و ضربه زدن به آن است.
ادامه مطلب...

جشنواره هنرهای تجسمی، فرصتی برای ظهور آثار تالیفی و استعدادهای جدید

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: برگزاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه، رویداد و فرصتی کم نظیر برای نمایش خلاقیت و کشف استعدادهای جدید هنری و ظهور آثار تالیفی هنرمندان این خطه است.
ادامه مطلب...

لزوم ایجاد بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق

مراغه- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به نقش بسترسازی برای استفاده از ابداعات و ابتکارات جوانان گفت: ایجاد بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق ضروری بوده و موجب توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه خواهد شد.
ادامه مطلب...

بحرانی شدن وضعیت مراتع سهند در پی بهره برداری های غیراصولی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت از محیط زیست مراغه نسبت به رفتارها و خطاهای جبران ناپذیر انسانی در مراتع کوه سهند هشدار داد و گفت: بهره برداری غیراصولی از گیاهان دارویی، خوراکی و شکارپرندگان و جانوران در این مراتع، آن را در آستانه بحران قرار داده است.
ادامه مطلب...