قهرمانی تبریز در مسابقات کونگ فو آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسابقات کونگ فو آذربایجان شرقی به میزبانی مراغه با قهرمانی تیم تبریز الف به پایان رسید.
ادامه مطلب...

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همه پرسی حمایت از انقلاب بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، همه پرسی حمایت از انقلاب اسلامی و رهبری بود.
ادامه مطلب...

قیام 29 بهمن مردم تبریز نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت هشترود با بیان اینکه قیام مردم تبریز در 29 بهمن 56، کمر رژیم طاغوتی پهلوی را شکست گفت: این روز بزرگ، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

صندوق بیمه اجتماعی و افزایش امید به آینده دربین روستاییان و عشایر

مراغه - ایرنا - صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سال 1384 با مصوبه هیات دولت و به منظور حمایت از روستائیان،عشایر و کشاورزان تاسیس شد تا این اقشار با تکیه بر دو ویژگی بهره گیری از سهم دولتی و داشتن صندوق اختیاری از درآمدی پایدار برخوردار شوند.
ادامه مطلب...

دشمن، وحدت مردم ایران را هدف گرفته است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه هشترود با بیان اینکه دشمن از وحدت ملت ایران هراسناک است گفت: دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی، وحدت مردم را نشانه رفته است.
ادامه مطلب...

وارنیش تراپی 25 هزار دانش آموز مدارس ابتدایی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی با اشاره به اجرای طرح های مراقبت از سلامت دانش آموزان گفت: از ابتدای سال تحصیلی جاری تا کنون، 25 هزار نفر از دانش آموزان مدراس ابتدایی این شهرستان وارنیش تراپی شده اند.
ادامه مطلب...

اختلافات شخصی، موجب دو دستگی در بین دومیدانی کاران مراغه شده است

مراغه - ایرنا - رئیس هیات دو و میدانی مراغه گفت: اختلافات شخصی موجب دو دستگی در بین دو و میدانی کاران شهرستان شده و مانع از تشکیل تیم کامل، متحد و قدرتمند در رده های سنی مختلف می شود.
ادامه مطلب...

قهرمانی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری با درخشش کمانداران مراغه ای

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: با درخشش کمانداران این شهرستان در مسابقات کشوری کمان سنتی به میزبانی سیستان و بلوچستان تیم آذربایجان شرقی به عنوان قهرمانی دست یافت.
ادامه مطلب...

مشکلات مالی مانع حضور فوتبال مراغه در رقابت های استانی و کشوری است

مراغه - ایرنا - رئیس هیات فوتبال مراغه گفت: مشکلات مالی و نبود حامیان مالی، مانعی بزرگ برای حضور و شرکت تیم های فوتبال شهرستان در رقابت های استانی و کشوری است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان رهبری: ولایتمداری ویژگی بارز مردم آذربایجان است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مردم آذربایجان بیدار، آگاه و ولایتمدار هستند و ولایتمداری را می توان ویژگی بارز آنها دانست.
ادامه مطلب...