حضور بیش از یک هزار ورزشکار مراغه ای در نخستین المپیاد ورزش های همگانی

مراغه - ایرنا - آیین افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزش های همگانی همزمان با سراسر کشور با حضور بیش از یک هزار ورزشکار در سالن ورزشی آزادی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی: توجه به نیازهای مردم از وظایف اصلی فرمانداران است

تبریز - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی مردم داری و توجه به نیازهای مردم را از وظایف اصلی فرمانداران عنوان کرد و گفت: نظارت عالی بر دستگاه ها و پیاده کردن سیاست های دولت از دیگر وظایف فرمانداران به عنوان نمایندگان دولت در شهرستان هاست.
ادامه مطلب...

10 میلیارد و 210 میلیون ریال پرداختی زکات هشترودی ها در 10 ماه گذشته

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود از پرداخت 10 میلیارد و 210 میلیون ریال زکات از سوی مردم این شهرستان در 10 ماه گذشته سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

تشکیل تیم والیبال نشسته هیات جانبازان و معلولان مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس هیات جانبازان و معلولان مراغه از تشکیل تیم والیبال نشسته این هیات در دو بخش بانوانان و آقایان برای حضور در مسابقات استانی و کشوری خبر داد.
ادامه مطلب...

نجات زن باردار گرفتار در برف و کولاک در هشترود

مراغه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان هشترود گفت: با کمک اکیپ پرستاری و مامای شبکه بهداشت و درمان، زن باردار گرفتار در برف و کولاک در روستای عمرانکندی نظرکهریزی این شهرستان نجات داده شد.
ادامه مطلب...

بروز رسانی سند تدبیر و توسعه شهرستان های آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی آذربایجان ‌شرقی گفت: با توجه به تجربه موفق سند تدبیر توسعه استان با رویکرد هسته‌ های کلیدی، سند تدبیر و توسعه شهرستان های استان با همکاری مجمع مشورتی توسعه ، پایش و بروز رسانی می شود.
ادامه مطلب...

کشف 42 کیلوگرم تریاک در چاراویماق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی چاراویماق از کشف و ضبط 42 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان مواد مخدر که به شکل ماهرانه ‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

نجات مادر باردار گرفتار در برف در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از نجات مادر باردار گرفتار در برف در یکی از روستاهای این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: انقلاب اسلامی، انقلاب امیدهاست

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب امیدهاست گفت: تمام انسان هایی که در قلبشان نور الهی وجود دارد به انقلاب اسلامی امیدوار هستند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حرمت ایام فاطمیه در برگزاری آیین های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: حفظ حرمت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) مورد توجه و اهتمام دست اندرکاران برگزاری آیین های دهه فجر قرار گیرد.
ادامه مطلب...