چهار طرح تولیدی و خدماتی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - چهار طرح تولیدی و خدماتی همزمان با نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: دهه فجر یادآور مجاهدت های ملت ایران در تبعیت از امام راحل است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه دهه فجر یادآور مجاهدت های ملت ایران در تبعیت از امام راحل است گفت: پاسداشت این مجاهدت ها، صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی است.
ادامه مطلب...

زنگ انقلاب اسلامی در مدارس مراغه نواخته شد

مراغه - ایرنا - زنگ انقلاب اسلامی همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در مدارس مراغه نواخته شد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: ترویج گفتمان انقلاب علیه استکبار، استحکام بخش نظام اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم ترویج تفکر انقلابی در بین نسل های آینده گفت: ترویج گفتمان انقلاب علیه استکبار و اشرفی گری، تداوم بخش نظام اسلامی و رشد و بالندگی فرهنگی و اجتماعی جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 50 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به طرح های در دست افتتاح این شهرستان در دهه فجر امسال گفت: 50 طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی در این شهرستان آماده بهره برداری در این ایام است.
ادامه مطلب...

رئیس دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مراغه معرفی شد

مراغه - ایرنا - آیین معارفه رئیس دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مراغه با حضور مسئولان شهرستانی و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در آذربایجان شرقی و در دیدار با عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه و فرماندار این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...

شتاب اقتصاد مقاومتی با موتور دانش بنیان

مراغه - ایرنا - اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از مهم ترین زمینه های توسعه فناوری های مورد استفاده در بخش صنعت و تولید، با مشارکت مراکز تحقیقاتی، علمی و حمایت های مناسب مسئولان زمینه لازم برای شکوفایی اقتصادی کشور را فراهم می کند.
ادامه مطلب...

کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 1.4 میلیارد ریال در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی مراغه از کشف 2 محموله کالای قاچاق خبرداد و گفت: این محموله ها به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ریال توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

ستاد امربه معروف و نهی از منکر وظیفه عملی ندارد

مراغه - ایرنا - قائم مقام و دبیر ستاد احیاء امر به ‏ معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی با بیان اینکه این ستاد وظیفه ای عملی ندارد گفت: امیدواریم با انجام اقدامات مناسب، ذره ای از منکرات کم و ذره ای به معروفات اضافه کنیم.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهر را تکذیب کرد

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به شایعه اعدام دو نفر در زندان این شهرستان گفت: خبر انتشار یافته در این خصوص کذب محض بوده و چنین حکمی اجرا نشده است.
ادامه مطلب...