امام جمعه مراغه: محرومیت زدایی، سیاست اصلی نظام اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به همت مسئولان نظام برای رفع مشکلات جامعه گفت: رفع مشکلات و محرومیت زدایی در مناطق روستایی سیاست اصلی نظام و از اهداف انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق نرخ بیکاری این شهرستان را 7.8 درصد اعلام کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: کمترین نرخ بیکاری در آذربایجان شرقی با 7.8 درصد به این شهرستان تعلق دارد.
ادامه مطلب...

کشف 300 میلیون ریال البسه و سیگار قاچاق

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 300 میلیون ریال و جمع آوری 67 معتاد تابلو و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

افزایش 16 درصدی آمار طلاق در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه از افزایش 16 درصدی آمار طلاق در 9 ماهه امسال در این شهرستان خبرداد و گفت: تعداد طلاق ثبت شده در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 72 مورد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم، فتنه استکبار را خنثی کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم انقلابی و حضور به موقع آنان در صحنه، منجر به خنثی شدن فتنه اخیر استکبار شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: سخنان رهبر معظم انقلاب، عین اندیشه سیاسی علوی و اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب در تمامی مراحل، عین اندیشه سیاسی علوی و اسلامی است گفت: عزت و کرامتی که امام و رهبری به ملت ایران دادند در هیچ جای دنیا و بشریت نظیر ندارد.
ادامه مطلب...

اهمیت مشاغل خرد و کوچک در بهبود معیشت و توسعه اقتصاد روستاییان

مراغه - ایرنا - مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره ‌وری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌ گذاری در بخش کشاورزی گفت: مشاغل خرد و کوچک روستایی به دلیل کم ‌هزینه و زودبازده بودن و قیمت تمام ‌شده کم، ظرفیت مناسبی برای بهبود معیشت خانوار روستایی و توسعه اقتصاد روستاها است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: فرهنگ سازی برای مقابله با بحران کم آبی ضروری است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به خشکسالی و کمبود بارندگی در سالجاری در این شهرستان گفت: با فرهنگ سازی در مدیریت منابع آبی و نحوه استفاده صحیح در تمام بخش های مصرفی از جمله کشاورزی، صنعتی و شرب می توان با بحران کم آبی در منطقه مقابله کرد.
ادامه مطلب...

رئیس میراث: آثار تاریخی مراغه با 12.6 میلیارد ریال اعتبار در دست مرمت است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه از تداوم مرمت آثار تاریخی این شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: این طرح ها با مشارکت این سازمان و بخش خصوصی با 12 میلیارد و 600 میلیون ریال هزنیه در حال اجراست.
ادامه مطلب...

صدور و تحویل بیش از 83 هزار کارت هوشمند ملی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه از ادامه ثبت نام کارت هوشمند ملی در این شهرستان خبرداد و گفت: تاکنون 83 هزار و 235 عدد کارت هوشمند ملی در این شهرستان به ثبت نام کنندگان تحویل داده شده است.
ادامه مطلب...