فرماندار چاراویماق: غرامت کشاورزان تا پایان دی ماه جاری واریز می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: با پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده با صندوق بیمه محصولات کشاورزی، غرامت کشاورزان خسارت دیده تا پایان دی ماه جاری واریز می شود.
ادامه مطلب...

رئیس دانشکده الزهرا مراغه: رشته های این دانشکده متناسب با توانایی های بانوان و نیاز جامعه نیست

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده فنی و حرفه ای الزهرا (س) مراغه با اشاره به لزوم توسعه علمی و فرهنگی مراکز علمی ویژه دختران گفت: رشته های موجود در این دانشکده در شان این شهرستان نبوده و متناسب با توانایی های بانوان و نیاز جامعه نیست.
ادامه مطلب...

اختصاص 116 میلیارد و 688 میلیون ریال به 59 طرح در هشترود از محل اعتبارات تملک دارایی

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از اختصاص 116 میلیارد و 688 میلیون ریال به 59 طرح در این شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی خبر داد.
ادامه مطلب...

امضا 83 قرارداد واگذاری زمین در شهرک صنعتی عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: تاکنون 83 قرارداد واگذاری زمین در شهرک صنعتی این شهرستان امضا شده و 20 واحد صنعتی تولیدی در آن فعال است.
ادامه مطلب...

نرخ بیکاری مراغه بالاتر از میانگین آذربایجان شرقی؛ 18درصد جمعیت آماده اشتغال بیکارند

مراغه - ایرنا - معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از بیکاری 14 هزار و 937 نفر در مراغه در سالجاری خبرداد و گفت: آمار بیکاران شهرستان 18 درصد و بالاتر از میانگین استانی حدود 11 درصد است.
ادامه مطلب...

اصلاح، تربیت و اشتغال زایی راهبرد اصلی در کاهش جمعیت کیفری زندان ها

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی در زندانی های استان گفت: اصلاح، تربیت و اشتغال زایی راهبرد اصلی برای کاهش جمعیت کیفری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در زندان هاست.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: عدم آینده نگری از موانع اصلی در مسیر توسعه روستاهاست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر عدم آینده نگری را از موانع توسعه روستاها عنوان کرد و گفت: توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستاها نیازمند تلاش بوده و دهیاران، شوراهای اسلامی و دستگاه های اجرایی باید برای توسعه روستاها، ظرف مدت یکماه برنامه مدون ارایه کنند.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه برحمایت از طرح های پژوهشی دانش آموزی

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به موفقیت طرح های پژوهشی دانش آموزی مدارس این شهرستان گفت: حمایت از پژوهشسراهای دانش آموزی، گامی در جهت توسعه علمی و زمینه ساز افتخارآفرینی نسل آینده ساز جامعه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه :مسئولان قوای سه گانه باید زمینه طرح مطالبات برحق مردم را فراهم کنند

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیردر شهرهای مختلف کشور گفت: مسئولان قوای سه گانه باید زمینه طرح مطالبات برحق مردم به ویژه در زمینه مشکلات اقتصادی و معیشتی را فراهم کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود:آحاد ملت ایران از نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع می کنند

مراغه- ایرنا- امام جمعه هشترود با اشاره به حضور پرشور و گسترده آحاد مردم در محکومیت اغتشاشات و حوادث اخیر در کشور گفت: ملت بصیر ایران تا آخرین لحظه در برابر این توطئه ها ایستاده و از نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع می کند.
ادامه مطلب...