میزبانی از 900 معتکف در مساجد مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به برگزاری آیین معنوی اعتکاف در این شهرستان گفت: مساجد این شهرستان میزبان 900 معتکف در ایام اعتکاف خواهند بود.
ادامه مطلب...

صادرات بیش از 23.5 میلیون دلاری کالا از گمرک مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه از صادرات 23 میلیون و 581 هزار دلاری کالا به کشورهای خارجی از این گمرک خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حمله آمریکا به سوریه برای ناامن کردن منطقه است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حمله اخیر آمریکا به سوریه به بهانه واهی استفاده دولت این کشور از سلاح شیمیایی گفت: این حمله توسط حامیان اصلی تروریست ها برای ناامن کردن منطقه و پشتیبانی از این گروه ها انجام می شود.
ادامه مطلب...

واکیسناسیون بیش از 18 هزار راس دام علیه تب برفکی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی مراغه با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون دام های سنگین این شهرستان علیه تب برفکی گفت: در این طرح پیشگیری، 18 هزار و 420 راس دام سنگین علیه این بیماری واکسینه شدند.
ادامه مطلب...

رهاسازی 1.5 میلیون قطعه بچه ماهی قزل آلا در مزارع پرورش ماهی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه از رها سازی یک میلیون و 500 هزار قطعه بچه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره و مزارع پرورشی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی:370میلیون مترمکعب آب به سمت دریاچه ارومیه رها سازی می شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: در سال زراعی جاری 370 میلیون متر مکعب آب ذخیره شده در پشت سدهای 2 استان آذربایجان شرقی و غربی به سمت دریاچه ارومیه رهاسازی می شود.
ادامه مطلب...

لزوم ریشه یابی آسیب های اجتماعی در درون خانواده ها

مراغه - ایرنا - فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش مراغه با تاکید بر لزوم ریشه یابی آسیب های اجتماعی در جامعه به ویژه در بین دانش آموزان مدارس گفت: این کنکاش در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی باید از درون خانواده ها آغاز شود.
ادامه مطلب...

کشف 400 میلیون ریال کالای قاچاق و دستگیری سارق کابل های مخابراتی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 2 محموله قاچاق به ارزش 400 میلیون ریال و دستگیری سارق سیم کابل های مخابراتی و برقی در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تلاش برای حفظ و ساماندهی گنبدهای تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - اجرای طرح ساماندهی گنبدهای تاریخی مراغه به عنوان یکی از داغ ترین موضوعات این روزها در رسانه ها، مسئولان سازمان میراث فرهنگی و مدیران استانی و شهرستانی را به تکاپو برای رفع دغدغه های موجود در خصوص این طرح و صیانت از این میراث های گرانب های تاریخی وا داشته است.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر ترویج کتابخوانی با استفاده از راهکارهای فرهنگی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود در ادارات و مدارس برای ترویج کتابخوانی گفت: ارائه راهکارهای فرهنگی برای این امر و نیز افزایش فضای کتابخانه های عمومی این شهرستان توسط نهادهای فرهنگی ضروری است.
ادامه مطلب...