قهرمان کشتی پیشکسوتان جهان: حمایت، زمینه ساز موفقیت و افتخار آفرینی ورزشکاران است

مراغه - ایرنا - قهرمان کشتی پیشکسوتان جهان با اشاره به نقش زیرساخت های ورزشی در توسعه آن گفت: حمایت از ورزش و ورزشکاران، زمینه ساز موفقیت ها و افتخار آفرینی های آنها در عرصه های جهانی و بین المللی است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: توجه به کتاب و کتابخوانی از راه های توسعه فرهنگی است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: توجه به مطالعه و کتاب و کتاب خوانی از راه های مهم توسعه فرهنگی در جامعه است.
ادامه مطلب...

خرید محصولات کشاورزی از طریق بورس، گامی در راستای حمایت از کشاورزان و باغداران

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از تولیدات بخش کشاورزی گفت: وجود بورس محصولات کشاورزی و خرید محصولات تولیدی از این طریق، گام موثری برای حمایت از کشاورزان و باغداران است.
ادامه مطلب...

بیمارستان 350 تختخوابی باید در داخل طرح جامع شهری باشد/افزایش تخت های بیمارستانی به 860 تخت تا سال ...

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه به اخذ مجوز ساخت بیمارستان 350 تختخوابی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: زمین سه هکتاری مورد نیاز برای ساخت این بیمارستان باید در داخل طرح جامع شهری واقع و دسترسی مناسب به خدمات شهری داشته باشد.
ادامه مطلب...

کشف 95 درصدی جرایم فضای مجازی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه به فعالیت های پلیس فتا و توانمندی های نیروی انتظامی در حوزه فضای مجازی اشاره کرد و گفت: 95 درصد از جرایم صورت گرفته در فضای مجازی در این شهرستان به همت پلیس کشف و با متخلفان برخورد شده است.
ادامه مطلب...

ایجاد اشتغال پایدار مهم ترین راهبرد مسئولان در مبارزه با مواد مخدر

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توجه به آسیب های اجتماعی گفت: ایجاد اشتغال پایدار و غنی سازی اوقات فراغت، مهم ترین راهبرد مسئولان در مبارزه با مواد مخدر در جامعه است.
ادامه مطلب...

تشکیل دبیرخانه هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی در دانشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرگروه زیست شناسی دانشگاه مراغه و دبیرکنگره زیست شناسی از تشکیل دبیرخانه هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی در این دانشگاه خبر داد.
ادامه مطلب...

تشکیل هیات جانبازان و معلولان مراغه همزمان با همایش گرامیداشت هفته پارالمپیک

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه از تشکیل و ساماندهی هیات ورزش های جانبازان و معلولان این شهرستان همزمان با همایش گرامیداشت هفته پارالمپیک و تجلیل از ورزشکاران معلول خبر داد.
ادامه مطلب...

سمپاشی 121 هزار مترمربع محل نگهداری دام در چاراویماق

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی چاراویماق گفت: با انجام برنامه ریزی های لازم و به منظور مقابله با عوامل بیماری تب کریمه کنگو و انگل های خارجی دام، 121 هزار متر مربع از محل های نگهداری دام سمپاشی شد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: دستگاه ها برای ایجاد اشتغال از سرمایه گذاران واقعی حمایت کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه اشتغال پایدار با حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود گفت: اگر قرار است اشتغالی صورت گیرد باید تمام دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران واقعی حمایت کرده و امنیت را برای آنها فراهم کنند.
ادامه مطلب...