امام جمعه مراغه :مسئولان قوای سه گانه باید زمینه طرح مطالبات برحق مردم را فراهم کنند

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیردر شهرهای مختلف کشور گفت: مسئولان قوای سه گانه باید زمینه طرح مطالبات برحق مردم به ویژه در زمینه مشکلات اقتصادی و معیشتی را فراهم کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود:آحاد ملت ایران از نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع می کنند

مراغه- ایرنا- امام جمعه هشترود با اشاره به حضور پرشور و گسترده آحاد مردم در محکومیت اغتشاشات و حوادث اخیر در کشور گفت: ملت بصیر ایران تا آخرین لحظه در برابر این توطئه ها ایستاده و از نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع می کند.
ادامه مطلب...

دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، تسهیل خدمات و صرفه جویی درزمان و هزینه

مراغه- ایرنا - معاون فناوری اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی دفاتر خدمات الکتونیک قضائی در استان گفت: تسهیل و صرفه جویی در زمان و هزینه، راهبرد اصلی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی برای ارائه خدمات به مردم است.
ادامه مطلب...

چهارمین جشنواره منطقه‌ ای هنرهای تجسمی عجب‌ شیر گشایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب شیر گفت: چهارمین جشنواره منطقه ای هنرهای تجسمی عجب شیر با حضور هنرمندانی از شهرستان های مراغه، بناب، ، ملکان ، آذرشهر و عجب شیر آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: اغتشاش با اعتراض فرق دارد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه اغتشاش با اعتراض فرق دارد گفت: براساس قانون اساسی، تجمع و راهپیمایی مسالمت آمیز حق مردم است.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: در حل مشکلات همه باید در کنار دولت باشیم

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه مشکلات کشور با همکاری قوای سه گانه و مردم و مسئولان قابل حل است گفت: همه باید در حل مشکلات کشور، در کنار دولت باشیم.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: وام های توسعه روستایی و عشایری،فرصتی طلایی برای ایجاد اشتغال است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس گفت: وام های توسعه روستایی و عشایری فرصتی طلایی برای ایحاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت است.
ادامه مطلب...

توسعه کشت گیاهان دارویی راهکاری برای اشتغالزایی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان عجب شیر با تاکید بر لزوم توجه به توسعه بخش کشاورزی شهرستان گفت: ایجاد فرصت های شغلی جدید از جمله توسعه کشت گیاهان دارویی راهکاری مناسب برای رفع معضل بیکاری و جلوگیری از مهاجرت روستاییان است.
ادامه مطلب...

توسعه فضاهای آموزشی و کیفی گرایی اولویت اصلی آموزش و پرورش مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه با تاکید بر لزوم توجه به زیرساخت های آموزشی و فرهنگی در مدارس گفت: توسعه فضاهای آموزشی و کیفی گرایی اولویت اصلی آموزش و پرورش شهرستان در مدارس است.
ادامه مطلب...

توجه به توسعه زیرساخت های روستاها در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: دولت تدبیر و امید در رفع کمبودهای زیرساختی در مناطق روستایی خدمات ارزنده ای انجام داده و کم کاری های سال های گذشته را تا حدودی جبران کرده است.
ادامه مطلب...