ترویج بی بند و باری از اهداف جنگ نرم دشمن است

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با تاکید بر شکل گیری و فعال شدن شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گفت: ترویج بی بند و باری و فساد در جامعه از اهداف دشمن در جنگ نرم علیه نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

مروجین جهاد کشاورزی با راه های پیشگیری از آنفلوانزا آشنا شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی مراغه بر ضرورت آشنایی مروجین جهاد کشاورزی با آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد و گفت: مروجین باید اطلاعات جامع و کافی از بیماری آنفلوانزای پرندگان و راه های پیشگیری از آن را داشته باشند تا در مواقع ضروری و بحرانی، با آن مقابله کنند.
ادامه مطلب...

شهردار مراغه، توسعه فضای سبز را از اولویت های مدیریت شهری خواند

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه با تاکید بر لزوم توجه به منابع طبیعی و فرهنگ درختکاری در جامعه گفت: توسعه فضاهای سبز شهری، از اولویت های اصلی مدیریت شهری است.
ادامه مطلب...

کاشت 235 اصله نهال در عجب شیر به یاد شهدای این شهرستان

مراغه - ایرنا - همزمان با 15 اسفند و روز درختکاری، 235 اصله نهال به یاد شهیدان عجب شیری در پارک ولیعصر این شهرستان کاشته شد.
ادامه مطلب...

اهدا 3900 سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام (ره) آذربایجان شرقی از اهدا سه هزار و 900 سری جهیزیه کامل به نوعروسان زیرپوشش این کمیته در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

جشن تکلیف، سرآغاز درخشش روح خداپرستی در انسان است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم نهادینه شدن آموزه های دینی و قرآنی در بین نوجوانان و جوانان گفت: جشن تکلیف، نقطه عطف و سرآغازی برای درخشش روح خداپرستی در انسان است.
ادامه مطلب...

بخشی از درآمد عوارض بزرگراه پیامبر اعظم برای مناسب سازی آن هزینه شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به کیفیت نامناسب آسفالت بزرگراه پیامبر اعظم حد فاصل حوزه استحفاظی این شهرستان، از مسئولان این آزادراه خواست تا بخشی از درآمد حاصل از وصول عوارض در این بزرگراه را صرف ترمیم آسفالت و مناسب سازی آن کنند.
ادامه مطلب...

حضرت ام البنین (س) الگوی مادران و همسران شهداست

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین س و روز تکریم مادران و همسران شهید گفت: این بانوی بزرگوار اسلام، الگو و علمدار مادران و همسران شهید است.
ادامه مطلب...

دستگیری قاتل زن 35 ساله در عجب شیر

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر از دستگیری قاتل زن 35 ساله در این شهرستان در کمتر از 24 ساعت خبرداد.
ادامه مطلب...

کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 50 هزار عدد انواع مواد محترقه در قالب 2 محموله کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...