امام جمعه هشترود: دشمنان در حال توطئه علیه اقتصاد کشور هستند

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه دشمنان انقلاب در حال توطئه علیه اقتصاد کشور هستند گفت: دشمن از تمام طریق به دنبال فلج کردن اقتصاد کشور و ضربه زدن به آن است.
ادامه مطلب...

جشنواره هنرهای تجسمی، فرصتی برای ظهور آثار تالیفی و استعدادهای جدید

مراغه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: برگزاری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه، رویداد و فرصتی کم نظیر برای نمایش خلاقیت و کشف استعدادهای جدید هنری و ظهور آثار تالیفی هنرمندان این خطه است.
ادامه مطلب...

لزوم ایجاد بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق

مراغه- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به نقش بسترسازی برای استفاده از ابداعات و ابتکارات جوانان گفت: ایجاد بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق ضروری بوده و موجب توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه خواهد شد.
ادامه مطلب...

بحرانی شدن وضعیت مراتع سهند در پی بهره برداری های غیراصولی

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت از محیط زیست مراغه نسبت به رفتارها و خطاهای جبران ناپذیر انسانی در مراتع کوه سهند هشدار داد و گفت: بهره برداری غیراصولی از گیاهان دارویی، خوراکی و شکارپرندگان و جانوران در این مراتع، آن را در آستانه بحران قرار داده است.
ادامه مطلب...

افزایش 16 درصدی گرایش دانش آموزان به شاخه های فنی در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از بالا بودن آهنگ رشد شاخه های فنی و حرفه ای در مدارس استان در سالتحصیلی جاری خبرداد و گفت: گرایش دانش آموزان به این رشته ها امسال 16 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

اعلام نگرانی فرماندار هشترود از کاهش ازدواج

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود ضمن ابراز نگرانی از کاهش تعداد ازدواج با بیان اینکه در هشت ماه گذشته سال جاری 63 مورد طلاق در شهرستان ثبت شده گفت: بیشترین موارد طلاق بین سنین 25 تا 30 سال ثبت شده اما در دو مورد از طلاق های ثبتی، عروس ها در زمان ازدواج 13 و در زمان طلاق 15 سال داشتند.
ادامه مطلب...

پرداخت 95 میلیارد ریال تسهیلات به سیل زدگان هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از پرداخت 95 میلیارد ریال تسهیلات به سیل زدگان شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: به واحدهای دامی خسارت دیده نیز وام 100 میلیون ریالی با سود 3 درصد پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

ضرورت رسیدگی به وضعیت ترافیکی ورودی بیمارستان شهید بهشتی مراغه

مراغه - ایرنا - وضعیت نه چندان مناسب و ترافیکی ورودی بیمارستان شهید بهشتی مراغه، شهروندان را در مراجعه به این مرکز درمانی با مشکلات بسیاری روبرو ساخته است.
ادامه مطلب...

تسهیلات بیش از 18 میلیارد ریالی اشتغالزایی برای هشترود در سالجاری

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تخصیص 17 میلیارد و 451 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: 6 میلیارد ریال از این مبلغ در نیمه نخست امسال به متقاضیان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

آسفالت و بهسازی 11 هزار مترمربع از معابر روستای شیراز در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: 11 هزار مترمربع از معابر روستای شیراز از توابع بخش مرکزی این شهرستان با 3 میلیارد ریال اعتبار بهسازی، جدول گذاری و زیر سازی و آسفالت شد.
ادامه مطلب...