ظرفیت های گردشگری هشترود مغفول مانده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه در گذشته ظرفیت های موجود در بخش گردشگری در توسعه اقتصادی شهرستان مغفول واقع شده گفت: استفاده مناسب از این ظرفیت به پویایی اقتصاد شهرستان کمک می کند.
ادامه مطلب...

5.35 میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان مراغه پرداخت شد

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد مراغه از پرداخت 5 میلیارد و 350 میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان تحت حمایت این کمیته در سالجاری خبر داد و گفت: این تسهیلات به 310 نفر پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

استادیوم پنج هزار نفری مراغه دهه فجر بهره برداری می شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: استادیوم پنج هزار نفری مراغه پس از 21 سال و با حضور وزیر ورزش، دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

بسترهای توسعه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در مراغه فراهم است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به وجود ظرفیت های بسیار در بخش کشاورزی این شهرستان گفت: بسترهای توسعه و راه اندازی صنایع تبدیلی در این بخش فراهم است.
ادامه مطلب...

سانحه رانندگی در مراغه یک کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت

مراغه- فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با پژو در محور مراغه - هشترود یک کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت.
ادامه مطلب...

یک میلیون هکتار از مراتع آذربایجان شرقی در اختیار عشایر است

مراغه - ایرنا - مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی با بیان اینکه یک میلیون هکتار از مراتع استان در اختیار عشایر است گفت: عشایر استان سالانه 11هزار و 939 تن گوشت، 34 هزار و 100 تن شیر و یک هزار و 600 تن پشم تولید می کنند.
ادامه مطلب...

منطقه آزاد ارس قطب صادرات صنایع دستی آذربایجان شرقی می شود

مراغه - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه نظارت و هماهنگی صنایع دستی آذربایجان شرقی از معرفی منطقه آزاد ارس به عنوان قطب صادرات صنایع دستی استان خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه، نمایشگاه دائمی عرضه محصولات صنایع دستی در این منطقه دایر می شود.
ادامه مطلب...

ترویج بی حجابی در کشور ما از اهداف دشمنان است

مراغه – ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: دشمن به خوبی می داند که راه مقابله با انقلاب اسلامی، تحریم و اخلال در قیمت ارز نیست بلکه آسانترین راه ترویج بی حجابی و سست کردن بنیان خانواده است.
ادامه مطلب...

گرانی کالاهای ایرانی به بهانه افزایش قیمت دلار

تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری از گرانی کالاهای ایرانی به بهانه افزایش قیمت دلار به شدت انتقاد کرد.
ادامه مطلب...

7500 کیلومتر راه روستایی استان پس از انقلاب آسفالت شده است

مراغه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه قبل از انقلاب هیچ یک از راه های روستایی آسفالت نشده بود گفت: از 11 هزار کیلومتر راه روستایی در استان در حال حاضر 7500 کیلومتر آسفالت شده است.
ادامه مطلب...