ارتقا رتبه آذربایجان شرقی از 24 به سه در مسابقات کشوری قرآن

مراغه - ایرنا - معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از ارتقا رتبه استان در مسابقات کشوری قرآن از 24 به سه خبر داد و گفت: هم اکنون 35 هزار نفر در 44 دارالقرآن این اداره کل مشغول یادگیری تلاوت قرآن هستند.
ادامه مطلب...

نقش فرهنگ سازی در پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با تاکید بر لزوم مشارکت دستگاه های فرهنگی و اجتماعی برای پیشگیری از حوادث ناگوار در چهارشنبه آخر سال گفت: ایجاد زمینه های لازم برای پیشگیری از این حوادث با ابزارهای فرهنگی و هنری ضروری است.
ادامه مطلب...

چهارهزار میلیارد بدهی معوقه واحدهای صنعتی مشمول 90 درصد بخشودگی

مراغه - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور گفت: در سالجاری چهار هزار میلیارد تومان بدهی معوقه واحدهای تولیدی داخل شهرک ها و نواحی صنعتی مشمول 90 درصد بخشودگی شد.
ادامه مطلب...

کاهش 28 درصدی نزولات جوی مراغه در بلند مدت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه با اشاره به کاهش میانیگن نزولات جوی در این شهرستان نسبت به میانگین بلندمدت گفت: بارش ها از ابتدای سال تاکنون با 28 درصد کاهش روبرو بوده است.
ادامه مطلب...

پاسداری از حریم ولایت، درس بزرگ حضرت زهرا به امت اسلامی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر الگو قرار دادن سیره و زندگانی حضرت زهرا (س) در بین بانوان گفت: پاسداری از حریم ولایت و امامت بزرگترین درس این بانوی بزرگ اسلام به امت اسلامی است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آزادی قدس شریف آرمان ملت های آزاده جهان است

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس بین المللی فلسطین در تهران، گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، امروز آزادی قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین محور اصلی آرمان ملت های آزاده در سراسر جهان است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: جهاد سازندگی پیام انقلاب را به مناطق محروم و روستایی رسانید

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش جهادگران در توسعه و آبادانی مناطق مختلف کشور گفت: جهاد سازندگی پیام سازنده و روشن انقلاب اسلامی را به مناطق محروم و روستایی کشور رسانید.
ادامه مطلب...

مشاور استاندار آذربایجان شرقی:هلال احمر بازوی کارآمد دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی است

مراغه - ایرنا - مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی به نقش هلال احمر در عرصه های خدمات رسانی اشاره کرد و گفت: این سازمان بازوی کارآمد دستگاه های اجرایی در خدمات رسانی به آحاد جامعه است.
ادامه مطلب...

روحیه جهادی و انقلابی لازمه مبارزه با اعتیاد در جامعه

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی بر عزم جدی مردم و مسئولان برای پیشگیری و مبارزه با پدیده شوم اعتیاد تاکید کرد و گفت: انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی برای مقابله با این پدیده شوم در جامعه ضروری است.
ادامه مطلب...

قائم مقام سازمان انرژی اتمی:پیشرفت های علمی ایران، قدرت های جهانی را به میز مذاکره کشاند

مراغه - ایرنا - قائم مقام سازمان انرژی اتمی با اشاره به توانمندی های موجود در کشورمان در زمینه فناوری صلح آمیز هسته ای گفت: روی آوردن 6 کشور قدرتمند به لحاظ نظامی، اقتصادی و صنعتی در پشت میز مذاکره با ایران به پشتوانه مسائل فنی و پیشرفت های علمی و فناوری جوانان کشورمان بود.
ادامه مطلب...