تاکید فرماندار مراغه بر نقش محوری دانشگاه ها و حوزه ها در تداوم انقلاب اسلامی

مراغه- ایرنا- فرماندار مراغه با اشاره به تاریخچه شکل گیری جنبش های دانشجویی گفت: دانشگاه ها و حوزه های علمیه نقش محوری در شکل گیری و پیروزی انقلاب و نیز تداوم و اقتدار نظام اسلامی دارند.
ادامه مطلب...

توزیع یک هزار سبد غذایی حمایتی در بین مادران باردار نیازمند در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از توزیع یک هزار سبد غذایی حمایتی در بین مادران باردار نیازمند این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تخصیص 17میلیارد ریال برای توسعه گردشگری و پرورش آرتمیا در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از تخصیص اعتبار 17 میلیارد ریالی به توسعه صنعت گردشگری و پرورش آرتمیا از محل اعتبارات طرح انتقال پساب تصفیه خانه شهرستان به دریاچه ارومیه خبر داد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر بر لزوم ایجاد واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی در منطقه تاکید کرد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: با توجه به تولید انواع محصولات باغی و کشاورزی در منطقه، ایجاد و توسعه واحدهای فرآوری این محصولات در شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از هشت باجه خدمات بانکی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس پست بانک شعبه مراغه از بهره برداری از هشت باجه خدمات بانکی در هشت روستای این شهرستان خبر داد و گفت: این باجه ها در روستاهای ورجوی، نوا، ینگجه، علویان، آغاجری، نرج آباد، آهق و کرمجوان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کردند.
ادامه مطلب...

رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان در 6 ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: در این مدت 162 قرارداد واگذاری بین سرمایه گذاران و این شرکت امضا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2 برابر افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: آزادراه مراغه - هشترود تا سال 99 به بهره برداری می رسد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند اجرای طرح احداث آزادراه مراغه - هشترود گفت: این آزادراه به طول 92 کیلومتر تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: وحدت، موجب موفقیت و پیشرفت مسلمانان می شود

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: اگر اتحاد بین مسلمانان تقویت شود به موفقیت ها و پیشرفت های زیادی دست می یابند و وحدت بین شیعه و سنی دشمن را از رسیدن به هدفش باز می دارد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام هدف استکبار است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد بین امت اسلامی گفت: ایجاد تفرقه و ضربه زدن به اسلام هدف تسنن آمریکایی و تشیع لندنی است.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ورزش: مراغه قابلیت ها و پتانسیل های بالایی در رشته ورزشی چوگان دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به پیشینه تاریخی چوگان در مراغه گفت: این شهرستان از قابلیت ها و پتانسیل های بالایی برای توسعه و پیشرفت در رشته ورزشی چوگان برخوردار است.
ادامه مطلب...