نماینده مجلس: پیروی از مکتب قرآنی ویژگی بارز اشعار استاد باریشماز است

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر درمجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های بارز اشعار استادحیدر عباسی گفت: پیروی از مکتب قرآنی را می توان یکی از ویژگی های بارز اشعار استاد باریشماز عنوان کرد.
ادامه مطلب...

وقف یک باب خانه با تمام امکانات در هشترود

مراغه - ایرنا - یک باب خانه با تمام امکانات از سوی خانم فاطمه محمودی بانوی خیر هشترودی وقف حسینیه فاطمیه این شهرستان شد.
ادامه مطلب...

جمع آوری تور ماهیگیری 800 متری غیرمجاز در سد علویان مراغه

مراغه - ایرنا - سرپرست اداره حفاظت از محیط زیست مراغه از جمع آوری تورماهیگیری 800 متری غیرمجاز از در سد علویان این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی: عده‌ ای با کج اندیشی نخبگان را فراری دادند

مراغه - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی با بیان اینکه عده ای با کج اندیشی نخبگان علمی کشور را فرار دادند گفت: آینده کشور در دست نخبگان است و ما باید با توجه بیشتر به مراکز علمی نخبه پروری را افزایش دهیم.
ادامه مطلب...

معرفی برترین های رقابت های دو و میدانی مدارس و آموزشگاه های ابتدایی مراغه

مراغه - ایرنا - نفرات و تیم های برتر رقابت های دو و میدانی مدارس و آموزشگاه های ابتدایی دختر و پسر شهرستان مراغه مشخص شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: نقش فرهنگ و تفکر بسیج در جامعه اسلامی انکارناپذیر است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به نقش سازنده بسیج در جامعه گفت: نقش فعال فرهنگ و تفکر بسیج در عرصه های مهم جامعه اسلامی، نقشی انکارناپذیر و بی بدیل است.
ادامه مطلب...

برنامه ریزی فرهنگی باید براساس نیازهای منطقه ای تدوین شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: برنامه ریزی های فرهنگی باید بر اساس نیازها و ظرفیت های منطقه ای تهیه و تدوین شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی: سرانه کتاب برای هر دانش آموز 11 جلد است

مراغه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از افزایش 2 جلدی سرانه کتاب برای هر دانش آموز در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر سرانه کتاب برای هر دانش آموز 11 جلد است.
ادامه مطلب...

رییس اداره ورزش مراغه: بهره گیری از علم روز، راهبرد اساسی ورزش شهرستان است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به رویکرد علمی ورزش شهرستان گفت: نگاه علمی به ورزش و بهره گیری از علوم روز راهبرد اساسی ورزش شهرستان برای خروج از شیوه های سنتی و قرارگرفتن در مسیر پیشرفت است.
ادامه مطلب...

اجرای بیش از 60 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی ویژه هفته بسیج در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اجرای اجرای بیش از 60 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی ویژه هفته بسیج امسال در مراغه خبرداد.
ادامه مطلب...