توسعه ورزش قهرمانی و برگزاری مسابقات و اردوهای ملی رویکرد ورزش مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با بیان اینکه توسعه ورزش قهرمانی اولویت اصلی این اداره در سال آینده است گفت: برگزاری مسابقات ورزشی و میزبانی از اردوهای کشوری و ملی در این شهرستان از رویکردهای توسعه ورزشی در سال 96 خواهد بود.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 12 هزار 500 نخ سیگار خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 12 هزار و 790 نخ سیگار خارجی قاچاق با ارزش تقریبی 30 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

ارتقای کیفیت آموزش و تقویت فرهنگ و اخلاق رویکرد اصلی آموزش و پرورش

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه ارتقاء کیفیت آموزش را به عنوان خط مشی اساسی در عرصه آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: تقویت فرهنگ و اخلاق اسلامی در مدارس از مهم ترین راهبردهای این نهاد برای تربیت نسل آینده است.
ادامه مطلب...

قطعه زمینی در مراغه وقف شد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به وقف یک قطعه زمین در این شهرستان گفت: این زمین وقفی دهمین موقوفه جدید در سال جاری بوده و توسط یک خانواده خیر روستایی برای احداث یک باب مسجد وقف شده است.
ادامه مطلب...

نماد عصر طلایی تمدن ایران قدیم در غبار بی توجهی

مراغه - ایرنا - رصدخانه تاریخی و مشهور مراغه به عنوان نمادی از پیشینه غنی علم و تمدن در خطه آذربایجان و ایران، به رغم وعده های مکرر برای احیاء، غبار سنگین فراموشی را بر پیکر نحیف و رنجور خود تحمل می کند.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه: با پدیده شوم حیوان آزاری برخورد می شود

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به برخورد قانونی و قضائی با پدیده شوم حیوان آزاری گفت: با متخلفان در این زمینه که به این عمل غیرانسانی دست زده و آن را ترویج کنند، به شدت برخورد می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: امنیت، اقتدار و زیرساخت های موجود در کشور به برکت انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تاثیر انقلاب اسلامی در پیشرفت های کشور در سال های اخیر گفت: امنیت، اقتدار و ایجاد امکانات و زیرساخت های موجود در کشور به برکت انقلاب و نظام اسلامی به وجود آمده است.
ادامه مطلب...

استاد حوزه های علمیه مراغه:حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ به یاوه گویی های آمریکاست

مراغه - ایرنا - استاد حوزه های علمیه مراغه با اشاره به حضور گسترده و پرشور آحاد ملت در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: این حضور پاسخ دندان شکنی به تهدیدات و یاوه گویی های اخیر رئیس جمهوری جدید آمریکا علیه کشورمان بود.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه مراغه: وحدت و تبعیت از رهبری عامل پیروزی در برابر دشمن است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به لزوم وجود وحدت بین آحاد مردم و مسئولان در عصر حاضر گفت: حضور گسترده مردم در صحنه های خطیر جامعه با اتحاد و تبعیت از ولایت فقیه و رهبری، خنثی کننده توطئه های دشمنان و عامل پیروزی است.
ادامه مطلب...

مقام مسئول: تدابیر و هدایت های رهبری، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به نقش موثر ولایتمداری در برون رفت از صحنه های خطیر عصر حاضر گفت: تدابیر امام راحل در هشت سال دفاع مقدس و هدایت های رهبر انقلاب در سال های اخیر عامل تبدیل تهدیدها به فرصت هاست.
ادامه مطلب...