برپایی هشت پایگاه جمع آوری کمک های مردمی عجب شیر به زلزله زدگان کرمانشاه

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر از برپایی هشت پایگاه جمع آوری کمک‌ های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان برای کمک به مردم زلزله‌ زده کرمانشاه خبرداد.
ادامه مطلب...

کاهش زمان رسیدگی به پرونده های سایبری به 14 روز در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی با بیان اینکه زمان رسیدگی به پرونده های سایبری در استان به 14 روز کاهش یافته گفت: میانگین کشوری رسیدگی به این نوع پروندها 37 روز است و استان از این نظر در رتبه نخست قرار دارد.
ادامه مطلب...

توزیع غذای گرم در بین نوآموزان مهدکودک های مناطق محروم مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از توزیع غذای گرم در بین 2 هزار و 430 نوآموز مهدکودک های مناطق محروم و روستایی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

کشف یک قبضه اسلحه شکاری بدون جواز در عجب شیر

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست عجب شیر گفت: یک قبضه اسلحه شکاری بدون جواز حمل از شکارچی متخلف این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش چاراویماق: فناوری نانو، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و زمان می شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش چاراویماق گفت: استفاده از فناوری نانو، موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و زمان، افزایش کیفیت محصولات و در نتیجه زندگی مطلوب تر می شود.
ادامه مطلب...

آمادگی شهرداری مراغه برای راه اندازی سامانه 'آسمان نما'

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از ایجاد پارک نجوم در این شهرستان خبرداد و گفت: مجموعه مدیریت شهری آماده واگذاری یکی از پارک های شهر برای بهره مندی علاقه مندان به نجوم و نیز ایجاد بستر و مکان مناسب برای راه اندازی سامانه 'آسمان نما' است.
ادامه مطلب...

وقف زمین و منزل مسکونی به ارزش 3.7 میلیارد ریال در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه از وقف زمین و منزل مسکونی توسط یکی از خیران این شهرستان به ارزش 3.7 میلیارد ریال خبرداد.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت عجب شیر: پیاده ‌روی اربعین، مشت محکمی بر دهن دشمنان اسلام است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت عجب شیر با اشاره به حضور میلیونی مردم در پیاده‌ روی اربعین گفت: پیاده‌ روی عظیم اربعین حسینی(ع) مشت محکمی بر دهن دشمنان اسلام و در راس آنها آمریکا و اسرائیل است.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود:سرانجام توطئه آمریکایی سعودی در لبنان شکست مفتضحانه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: توطئه آمریکایی سعودی در لبنان به طور یقین شکست خواهد خورد و این هدف شوم به سرانجام نخواهد رسید.
ادامه مطلب...

پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در مراغه

مراغه - ایرنا - پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی موسوم به پیاده روی حرم تا حرم با حضور هیئات عزاداری مراغه از مقابل آستان مقدس امامزاده سیدمحمد به سمت امامزاده سیدابراهیم این شهرستان برگزار شد.
ادامه مطلب...