بخشدار سراجو: همایش پیاده روی بستر مناسبی برای ترویج ورزش در بین خانواده ها است

مراغه - ایرنا - بخشدار سراجوی مراغه با تبیین اهمیت ورزش همگانی، گفت: برگزاری همایش های پیاده روی بستر مناسبی برای ترویج ورزش در بین خانواده ها است.
ادامه مطلب...

تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآنی تا 6 بهمن

مراغه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا 6 بهمن ماه جاری خبر داد و گفت: این آزمون در چهار رشته حفظ قرآن، ترجمه قرآن، معارف اهل بیت(ع) و آزمون الکترونیکی انس با قرآن برگزار می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: استقلال و آزادی ایران مرهون انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در توسعه فرهنگی و اجتماعی و سیاسی گفت: استقلال و آزادی ایران مرهون انقلاب اسلامی است.
ادامه مطلب...

برگزاری بیش از60 برنامه ورزشی و فرهنگی ویژه دهه فجر در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: بیش از 60 برنامه ورزشی و فرهنگی ویژه گرامیداشت دهه فجر در شهرستان برگزار می شود.
ادامه مطلب...

جشنواره هنرهای تجسمی منطقه ای درعجب شیر نفرات برتر خود را شناخت

مراغه - ایرنا - چهارمین جشنواره منطقه ای هنرهای تجسمی در عجب شیر با معرفی نفرات برتر و تجلیل از آثار برگزیده به پایان رسید.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: دومین کنگره بزرگداشت استاد کریمی مراغه ای برگزار می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: دومین کنگره استاد کریمی مراغه ای برای ارج نهادن به مقام والای فرهنگی هنری این شاعر و هنرمند بزرگ برگزار می شود.
ادامه مطلب...

ابراز نگرانی فرماندار هشترود از ازدواج اجباری دختران در سن پایین

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به ازدواج اجباری دختران در سن پایین، گفت: متاسفانه سن ازدواج در دختران به زیر 14 سال کاهش یافته که این امر آسیب های اجتماعی زیادی به دنبال دارد.
ادامه مطلب...

تخصیص 7 میلیارد ریال برای ساماندهی پسماند شهرستان عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر بر حمایت از طرح های جامع در حوزه مدیریت پسماند و بازیافت تاکید کرد و گفت: در همین راستا، 7 میلیارد ریال برای ساماندهی پسماند این شهرستان اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آتش حمایت آمریکا از ایجاد نیرو در سوریه، دامن منطقه را خواهد گرفت

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در ایجاد نیروی 30 هزار نفری در سوریه گفت: آتش این حرکت که در حمایت از گروه های تروریستی است، دامن کشورهای منطقه را خواهد گرفت.
ادامه مطلب...

کاهش 45 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای عجب شیر در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با اشاره به کاهش 45 درصدی ذخیره آب سد قلعه چای این شهرستان گفت: ذخیره آب پشت این در حال حاضر 8 میلیون مترمکعب است که این رقم در مدت مشابه سال قبل بیش از 16 میلیون متر مکعب بود.
ادامه مطلب...