کمیته امداد آذربایجان شرقی بیش از هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغال پراخت می کند

مراغه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از پرداخت یک هزار و 110 میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغال به مددجویان و افراد نیازمند جامعه پرداخت می کند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: شعار مرگ بر آمریکا امسال با صلابت تر از گذشته خواهد بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 13 آبان امسال با صلابت تر از سال های گذشته فریاد زده می شود.
ادامه مطلب...

کشف 19 کیلوگرم حشیش از یک خودرو در هشترود

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 19 کیلوگرم حشیش از یک خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: شوراها در خدمت به مردم از گرایش های سیاسی اجتناب کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با بیان اینکه هدف و نیت اصلی منتخبان شورای اسلامی باید خدمت به مردم باشد، افزود: اعضای شورا باید با پایبندی به قانون، گره گشای مشکلات مردم بوده و از هرگونه نگرش و گرایش سیاسی در خدمت به مردم اجتناب کنند.
ادامه مطلب...

راه اندازی پیک موتوری کتاب در هشترود در هفته کتاب

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان) و با هدف دسترسی آسان علاقه‌مندان به کتاب که امکان مراجعه به کتابخانه ها را ندارند، پیک موتوری کتاب در این شهرستان راه اندازی می شود.
ادامه مطلب...

یک میلیون و 246 هزار نفر در آذربایجان شرقی کارت ملی هوشمند دارند

مراغه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: از جمعیت سه میلیون و 200 هزار نفری بالای 15 سال استان، برای یک میلیون و 246 هزار نفر معادل 41 درصد کارت ملی هوشمند صادر شده است.
ادامه مطلب...

گام های جدی دولت برای احیا دریاچه ارومیه/ کنترل برداشت آب کلید احیا دریاچه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه‌ ای آذربایجان‌ شرقی گفت: دولت با تزریق اعتبارات و اجرای طرح های عمرانی، گام های جدی در راستای احیای دریاچه ارومیه برداشته است.
ادامه مطلب...

بخشدار مراغه: قطع درختان میوه در روستای 'کرده ده' را پیگیری می کنیم

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به قطع درختان میوه توسط برخی افراد ناشناس در روستای 'کرده ده' این شهرستان گفت: نیروی انتظامی و دادستانی پیگیر این پرونده و دستگیری عامل یا عاملان این حادثه هستند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه هشترود: دختران، مادران شهدا را الگو قرار دهند

مراغه- ایرنا- فرمانده سپاه هشترود گفت: دختران نوجوان و جوان باید با الگو گرفتن از مادران شهدا، خود را برای تربیت نسل شهادت طلب و ایثارگر آماده کنند.
ادامه مطلب...

تندبادی با سرعت 61 کیلومتر در ساعت مراغه را درنوردید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه گفت: تندبادی که از شنبه شب گذشته در مراغه در حال وزش است امروز با سرعت 61 کیلومتر در ساعت این شهر را درنوردید.
ادامه مطلب...