نماینده مجلس:اعتدال گرایی باید ادامه یابد

ادامه مطلب...

برخورد با دیوار نویسی و تخلفات انتخاباتی در مراغه

مراغه - ایرنا - دبیر ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قانون در تبلیغات انتخاباتی گفت: نامزدها و ستادهای انتخاباتی ملزم به رعایت قوانین بوده و در این راستا با متخلفان در زمینه نصب غیرقانونی برچسب‌ و دیوار نویسی های تبلیغاتی برخورد قاطع و قانونی می شود.
ادامه مطلب...

رئیس ستاد قالیباف در آذربایجان شرقی: حضور حداکثری در انتخابات، دشمن را عقب می راند

مراغه - ایرنا - رئیس ستاد محمدباقر قالیباف نامزد ریاست جمهوری در آذربایجان شرقی گفت: حضور حداکثری در انتخابات 29 اردیبهشت، موجب عقب نشینی دشمن از مواضع خود در قبال نظام اسلامی می شود.
ادامه مطلب...

بهره برداری از دومین مدرسه خیر ساز مراغه در سالجاری

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش خیران در توسعه فضاهای آموزشی گفت: به همت خیران، دومین مدرسه خیر ساز این شهرستان در سال جاری به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت مراغه: انتخابات پیش رو، باید انتخاباتی اخلاقی و فرهنگی باشد

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدها، گفت: این انتخابات باید به صورت انتخاباتی اخلاقی و فرهنگی بر اساس آموزه های مورد تاکید اسلامی برگزار شود.
ادامه مطلب...

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ادبی نثر معاصر مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ادبی نثر معاصر با حضور نویسندگان، هنرمندان و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در تالار عبدالقادر مراغه ای برگزار شد.
ادامه مطلب...

معاون اداره کل ارشاد آذربایجان شرقی: تمدن و بالندگی هرکشور نیازمند توجه به فرهنگ و هنر آن است

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توجه به اثربخشی فرهنگ و هنر در جامعه گفت: تمدن، رشد و بالندگی هرکشور وابسته و نیازمند فرهنگ و هنر بوده و با آن معیارها سنجیده می شود.
ادامه مطلب...

توجه و شناسایی ظرفیت ها رویکرد اصلی در حوزه ساماندهی امور جوانان

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به دغدغه ها و مطالبات جوانان گفت: شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای موجود از رویکردهای اصلی ورزش و جوانان در آذربایجان شرقی است.
ادامه مطلب...

فعال سیاسی: کشور باید از دست تندروها نجات یابد

مراغه - ایرنا - فعال سیاسی و فرماندار اسبق تبریز با بیان اینکه کشور را باید از دست تندروها نجات داد گفت: در مقطع کنونی هیچ امری بالاتر از رای دادن به حسن روحانی وجود نیست.
ادامه مطلب...

کشف محموله 1.1 میلیارد ریالی کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به مبارزه قاطع با قاچاق کالا در این شهرستان، از کشف محموله جدید 1.1 میلیارد ریالی کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...