امام جمعه مراغه: آمریکا به دنبال تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اقدام مجلس سنا و دولت آمریکا از وارد آوردن فشار به برنامه دفاعی کشورمان گفت: هدف آمریکا از تخریب برجام و توان موشکی، تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: شبیخون فرهنگی خطرناک ترین سلاح دشمن در عرصه جنگ نرم است

مراغه- ایرنا- امام جمعه عجب شیر با تاکید بر لزوم هوشیاری در برابر هجمه های فرهنگی غرب و نظام سلطه گفت: شبیخون فرهنگی، مهلک ترین و خطرناک ترین سلاح دشمن در عرصه جنگ نرم بوده و هوشیاری آحاد جامعه اسلامی در این زمینه ضروری و حیاتی است.
ادامه مطلب...

تخصیص 37 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی روستای هرگلان عجب شیر

مراغه- ایرنا- فرماندارعجب شیر با اشاره به اجرای چهار طرح عمرانی در روستای هرگلان این شهرستان گفت: برای اجرای این طرح ها، 37 میلیارد و310 میلیون ریال تخصیص یافته و هزینه می شود.
ادامه مطلب...

رئیس میراث فرهنگی مراغه: نصب دستگاه آسمان نما معطل تامین فضای مناسب است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با بیان اینکه دستگاه آسمان نماموسوم به 'پلانتاریوم' در محلی مناسب نگهداری می شود، گفت: آماده همکاری برای نصب و راه اندازی این دستگاه در صورت تامین فضای مناسب هستیم.
ادامه مطلب...

رئیس آموزش و پرورش هشترود: مشارکت دانش آموزان منجر به ایجاد مدرسه مطلوب می شود

مراغه - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش هشترود با گفت: بسط حوزه تصمیم گیری و مشارکت دادن دانش آموزان در امور مدرسه به ایجاد مدرسه ای مطلوب منجر می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: رشد و توسعه منطقه نیازمند وجود مدیران جهادی است

مراغه- ایرنا- فرماندار چاراویماق با تاکید بر لزوم وجود روحیه جهادی در بین مدیران شهرستانی گفت: رشد، توسعه و عمران منطقه نیازمند وجود مسئولان و مدیران عملیاتی و جهادگر است.
ادامه مطلب...

ارائه تسهیلات اشتغال زایی برای 130 نفر از مددجویان بهزیستی در مراغه

مراغه- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی مراغه از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی برای 130 نفر از مددجویان زیر پوشش این سازمان از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

آغاز المپیاد ورزشی دانش آموزان هشترودی/ رقابت چهارهزار دانش آموز در رشته های مختلف

مراغه - ایرنا - المپیاد ورزشی دانش آموزی با حضور چهار هزار دانش آموز دختر و پسر در هشترود آغاز شد.
ادامه مطلب...

تولید 230 هزار تن سیب و 3.2 هزار تن عسل در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به توسعه و حمایت از تولید محصولات کشاورزی گفت: این شهرستان هم اکنون رتبه نخست تولید سیب درختی و عسل طبیعی را در آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده و با تولید 230 هزار تن سیب و 3.2 هزار تن عسل قطب تولید این محصولات در استان است.
ادامه مطلب...

تغییر الگوی کشت در بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی عجب شیر

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر با اشاره به تغییر الگوی کشت در بیش از هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان، گفت: جایگزینی کشت محصولات کشاورزی با نیاز آبی کم به جای محصولات با نیاز آبی زیاد در حاشیه دریاچه ارومیه اَز مهم ترین راهکارهای تداوم تولید در بخش کشاورزی است.
ادامه مطلب...