امام جمعه عجب شیر: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم، فتنه استکبار را خنثی کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر گفت: رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و بصیرت مردم انقلابی و حضور به موقع آنان در صحنه، منجر به خنثی شدن فتنه اخیر استکبار شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: سخنان رهبر معظم انقلاب، عین اندیشه سیاسی علوی و اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب در تمامی مراحل، عین اندیشه سیاسی علوی و اسلامی است گفت: عزت و کرامتی که امام و رهبری به ملت ایران دادند در هیچ جای دنیا و بشریت نظیر ندارد.
ادامه مطلب...

اهمیت مشاغل خرد و کوچک در بهبود معیشت و توسعه اقتصاد روستاییان

مراغه - ایرنا - مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره ‌وری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌ گذاری در بخش کشاورزی گفت: مشاغل خرد و کوچک روستایی به دلیل کم ‌هزینه و زودبازده بودن و قیمت تمام ‌شده کم، ظرفیت مناسبی برای بهبود معیشت خانوار روستایی و توسعه اقتصاد روستاها است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: فرهنگ سازی برای مقابله با بحران کم آبی ضروری است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به خشکسالی و کمبود بارندگی در سالجاری در این شهرستان گفت: با فرهنگ سازی در مدیریت منابع آبی و نحوه استفاده صحیح در تمام بخش های مصرفی از جمله کشاورزی، صنعتی و شرب می توان با بحران کم آبی در منطقه مقابله کرد.
ادامه مطلب...

رئیس میراث: آثار تاریخی مراغه با 12.6 میلیارد ریال اعتبار در دست مرمت است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه از تداوم مرمت آثار تاریخی این شهرستان در سالجاری خبرداد و گفت: این طرح ها با مشارکت این سازمان و بخش خصوصی با 12 میلیارد و 600 میلیون ریال هزنیه در حال اجراست.
ادامه مطلب...

صدور و تحویل بیش از 83 هزار کارت هوشمند ملی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ثبت و احوال مراغه از ادامه ثبت نام کارت هوشمند ملی در این شهرستان خبرداد و گفت: تاکنون 83 هزار و 235 عدد کارت هوشمند ملی در این شهرستان به ثبت نام کنندگان تحویل داده شده است.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: غرامت کشاورزان تا پایان دی ماه جاری واریز می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: با پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده با صندوق بیمه محصولات کشاورزی، غرامت کشاورزان خسارت دیده تا پایان دی ماه جاری واریز می شود.
ادامه مطلب...

رئیس دانشکده الزهرا مراغه: رشته های این دانشکده متناسب با توانایی های بانوان و نیاز جامعه نیست

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده فنی و حرفه ای الزهرا (س) مراغه با اشاره به لزوم توسعه علمی و فرهنگی مراکز علمی ویژه دختران گفت: رشته های موجود در این دانشکده در شان این شهرستان نبوده و متناسب با توانایی های بانوان و نیاز جامعه نیست.
ادامه مطلب...

اختصاص 116 میلیارد و 688 میلیون ریال به 59 طرح در هشترود از محل اعتبارات تملک دارایی

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از اختصاص 116 میلیارد و 688 میلیون ریال به 59 طرح در این شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی خبر داد.
ادامه مطلب...

امضا 83 قرارداد واگذاری زمین در شهرک صنعتی عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: تاکنون 83 قرارداد واگذاری زمین در شهرک صنعتی این شهرستان امضا شده و 20 واحد صنعتی تولیدی در آن فعال است.
ادامه مطلب...