کشف محموله 5.5 تنی گردوی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله پنج هزار و 500 کیلو گرمی مغز گردو قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

طراحی و آماده سازی اولین باشگاه پینت بال اختصاصی آموزش و پرورش کشور در مراغه

مراغه - ایرنا - مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش مراغه گفت: اولین باشگاه پینت بال اختصاصی آموزش و پرورش کشور در این شهرستان در دست ساخت است و دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

پرداخت تسهیلات 10 درصدی به باغداران عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: به منظور احیاء و جبران بخشی از خسارت خشکسالی، سرمازدگی و بلایای طبیعی به باغات عجب شیر، تسهیلات با سود 10 درصد و بازپرداخت بلند مدت به باغداران این شهرستان پرداخت می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: برجام، بدعهدی و قابل اعتماد نبودن آمریکایی ها را باردیگر ثابت کرد

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه آمریکایی ها هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نیستند گفت: برجام نعمت بسیار بزرگی برای ملت ایران بود چراکه بار دیگر بدعهدی آمریکایی ها را ثابت و دولتمردان این کشور را در نزد جهانیان رسوا کرد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:اقدامات و سخنان نسنجیده دولتمردان آمریکا موجب اتحاد بیشتر ملت ایران شد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اظهارات ابلهانه ترامپ و مقامات آمریکایی در خصوص کشورمان گفت: اقدامات و سخنان نسنجیده دولتمردان آمریکا، موجب اتحاد و انسجام بیشتر ملت ایران شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله میلیاردی البسه، خشکبار و سیگار قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله البسه و سیگار قاچاق به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

تاکید نماینده مجلس بر لزوم ارتقای سطح مدیریتی راه آهن مراغه

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش ناوگان ریلی در توسعه اقتصادی منطقه گفت: ارتقای سطح مدیریتی راه آهن مراغه گام مهمی در مسیر توسعه و رونق اقتصادی و اجتماعی جنوب آذربایجان شرقی است.
ادامه مطلب...

قهرمان کشتی پیشکسوتان جهان: حمایت، زمینه ساز موفقیت و افتخار آفرینی ورزشکاران است

مراغه - ایرنا - قهرمان کشتی پیشکسوتان جهان با اشاره به نقش زیرساخت های ورزشی در توسعه آن گفت: حمایت از ورزش و ورزشکاران، زمینه ساز موفقیت ها و افتخار آفرینی های آنها در عرصه های جهانی و بین المللی است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: توجه به کتاب و کتابخوانی از راه های توسعه فرهنگی است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: توجه به مطالعه و کتاب و کتاب خوانی از راه های مهم توسعه فرهنگی در جامعه است.
ادامه مطلب...

خرید محصولات کشاورزی از طریق بورس، گامی در راستای حمایت از کشاورزان و باغداران

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از تولیدات بخش کشاورزی گفت: وجود بورس محصولات کشاورزی و خرید محصولات تولیدی از این طریق، گام موثری برای حمایت از کشاورزان و باغداران است.
ادامه مطلب...