نرخ بیکاری مراغه بالاتر از میانگین آذربایجان شرقی؛ 18درصد جمعیت آماده اشتغال بیکارند

مراغه - ایرنا - معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از بیکاری 14 هزار و 937 نفر در مراغه در سالجاری خبرداد و گفت: آمار بیکاران شهرستان 18 درصد و بالاتر از میانگین استانی حدود 11 درصد است.
ادامه مطلب...

اصلاح، تربیت و اشتغال زایی راهبرد اصلی در کاهش جمعیت کیفری زندان ها

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی در زندانی های استان گفت: اصلاح، تربیت و اشتغال زایی راهبرد اصلی برای کاهش جمعیت کیفری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در زندان هاست.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: عدم آینده نگری از موانع اصلی در مسیر توسعه روستاهاست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر عدم آینده نگری را از موانع توسعه روستاها عنوان کرد و گفت: توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستاها نیازمند تلاش بوده و دهیاران، شوراهای اسلامی و دستگاه های اجرایی باید برای توسعه روستاها، ظرف مدت یکماه برنامه مدون ارایه کنند.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه برحمایت از طرح های پژوهشی دانش آموزی

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با اشاره به موفقیت طرح های پژوهشی دانش آموزی مدارس این شهرستان گفت: حمایت از پژوهشسراهای دانش آموزی، گامی در جهت توسعه علمی و زمینه ساز افتخارآفرینی نسل آینده ساز جامعه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه :مسئولان قوای سه گانه باید زمینه طرح مطالبات برحق مردم را فراهم کنند

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیردر شهرهای مختلف کشور گفت: مسئولان قوای سه گانه باید زمینه طرح مطالبات برحق مردم به ویژه در زمینه مشکلات اقتصادی و معیشتی را فراهم کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود:آحاد ملت ایران از نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع می کنند

مراغه- ایرنا- امام جمعه هشترود با اشاره به حضور پرشور و گسترده آحاد مردم در محکومیت اغتشاشات و حوادث اخیر در کشور گفت: ملت بصیر ایران تا آخرین لحظه در برابر این توطئه ها ایستاده و از نظام اسلامی و ولایت فقیه دفاع می کند.
ادامه مطلب...

دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، تسهیل خدمات و صرفه جویی درزمان و هزینه

مراغه- ایرنا - معاون فناوری اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی دفاتر خدمات الکتونیک قضائی در استان گفت: تسهیل و صرفه جویی در زمان و هزینه، راهبرد اصلی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی برای ارائه خدمات به مردم است.
ادامه مطلب...

چهارمین جشنواره منطقه‌ ای هنرهای تجسمی عجب‌ شیر گشایش یافت

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب شیر گفت: چهارمین جشنواره منطقه ای هنرهای تجسمی عجب شیر با حضور هنرمندانی از شهرستان های مراغه، بناب، ، ملکان ، آذرشهر و عجب شیر آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: اغتشاش با اعتراض فرق دارد

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه اغتشاش با اعتراض فرق دارد گفت: براساس قانون اساسی، تجمع و راهپیمایی مسالمت آمیز حق مردم است.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: در حل مشکلات همه باید در کنار دولت باشیم

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه مشکلات کشور با همکاری قوای سه گانه و مردم و مسئولان قابل حل است گفت: همه باید در حل مشکلات کشور، در کنار دولت باشیم.
ادامه مطلب...