بیمارستان 350 تختخوابی باید در داخل طرح جامع شهری باشد/افزایش تخت های بیمارستانی به 860 تخت تا سال ...

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه به اخذ مجوز ساخت بیمارستان 350 تختخوابی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: زمین سه هکتاری مورد نیاز برای ساخت این بیمارستان باید در داخل طرح جامع شهری واقع و دسترسی مناسب به خدمات شهری داشته باشد.
ادامه مطلب...

کشف 95 درصدی جرایم فضای مجازی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه به فعالیت های پلیس فتا و توانمندی های نیروی انتظامی در حوزه فضای مجازی اشاره کرد و گفت: 95 درصد از جرایم صورت گرفته در فضای مجازی در این شهرستان به همت پلیس کشف و با متخلفان برخورد شده است.
ادامه مطلب...

ایجاد اشتغال پایدار مهم ترین راهبرد مسئولان در مبارزه با مواد مخدر

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توجه به آسیب های اجتماعی گفت: ایجاد اشتغال پایدار و غنی سازی اوقات فراغت، مهم ترین راهبرد مسئولان در مبارزه با مواد مخدر در جامعه است.
ادامه مطلب...

تشکیل دبیرخانه هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی در دانشگاه مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرگروه زیست شناسی دانشگاه مراغه و دبیرکنگره زیست شناسی از تشکیل دبیرخانه هشتمین کنگره بین المللی زیست شناسی در این دانشگاه خبر داد.
ادامه مطلب...

تشکیل هیات جانبازان و معلولان مراغه همزمان با همایش گرامیداشت هفته پارالمپیک

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه از تشکیل و ساماندهی هیات ورزش های جانبازان و معلولان این شهرستان همزمان با همایش گرامیداشت هفته پارالمپیک و تجلیل از ورزشکاران معلول خبر داد.
ادامه مطلب...

سمپاشی 121 هزار مترمربع محل نگهداری دام در چاراویماق

مراغه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی چاراویماق گفت: با انجام برنامه ریزی های لازم و به منظور مقابله با عوامل بیماری تب کریمه کنگو و انگل های خارجی دام، 121 هزار متر مربع از محل های نگهداری دام سمپاشی شد.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: دستگاه ها برای ایجاد اشتغال از سرمایه گذاران واقعی حمایت کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه اشتغال پایدار با حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود گفت: اگر قرار است اشتغالی صورت گیرد باید تمام دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران واقعی حمایت کرده و امنیت را برای آنها فراهم کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: ملت ایران با قدرت تمام در برابر زیاده خواهی آمریکا ایستاده است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به سخنان اخیر ترامپ در خصوص برجام گفت: ملت ایران با اتحاد و قدرت تمام در برابر زیاده خواهی ها و فشارهای آمریکا ایستاده و پاسخ محکمی به آن خواهد داد.
ادامه مطلب...

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم ایجاد زمینه اشتغال پایدار در هشترود

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت های اقتصادی در هشترود گفت: با ایجاد زمینه اشتغال پایدار در منطقه، شاهد مهاجرت معکوس به این شهرستان در سال های آینده خواهیم بود.
ادامه مطلب...

نوسازی 924 واحد مسکونی در مناطق سیل زده آذربایجان شرقی

مراغه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به بازسازی 13 واحد تخریب شده در اثر سیل روستای چنار شهرستان آذرشهر گفت: امسال 924 واحد مسکونی روستایی در مناطق سیل زده آذربایجان شرقی نوسازی می شود .
ادامه مطلب...