توجه به بهداشت روان در مدارس، تضمین کننده سلامت روانی نسل آینده

مراغه - ایرنا - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش فرهنگ سازی دربهداشت عمومی مدارس گفت: توجه به بهداشت روان در بین دانش آموزان مدارس، تضمین کننده سلامت روانی نسل های آینده جامعه است.
ادامه مطلب...

رواج سبک زندگی غربی چالشی برای حفظ ارزش های انقلابی

مراغه- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به تهدیدهای پیش روی جامعه اسلامی گفت: رواج سبک زندگی غربی در جامعه خطر و چالشی بزرگ برای حفظ ارزش های انقلابی در کشورمان است.
ادامه مطلب...

تامین کفش و نوشت افزار دانش آموزان نیازمند مدارس هشترود توسط خیران

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش هشترود گفت: امسال با حمایت خیران نیک اندیش ، 5 هزار جفت کفش و500 بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند مدارس این شهرستان توزیع شد.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار عجب شیر:موفقیت پدافند غیرعامل در گرو همکاری همگانی است

مراغه- ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم توجه به پدافند غیرعامل در دستگاه های اجرایی گفت: تعامل، هماهنگی و همکاری دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان برای تحقق اهداف و اصول پدافندی و دفاع غیرعامل ضروری است.
ادامه مطلب...

تیم پشتیبانی قرارگاه نزاجا فاتح مسابقات پاورلیفتینگ نیروی زمینی ارتش در مراغه

مراغه- ایرنا - تیم پشتیبانی قرارگاه نزاجا با کسب بیشترین امتیاز قهرمان ششمین دوره مسابقات وزنه برداری قدرتی (پاورلیفتینگ) نیروی زمینی ارتش در مراغه شد‌.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار بر همسویی دستگاه های اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در عجب شیر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل بین دستگاه ها و نهادها در مسیر توسعه اقتصادی و اجتماعی گفت: دستگاه های اجرایی این شهرستان برای تحقق اقتصاد مقاومتی در اجرای بسته رونق تولید و اشتغال همسو باشند.
ادامه مطلب...

وقف یک قطعه زمین از سوی خیر مراغه ای برای احداث مسجد و درمانگاه

مراغه- ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مراغه از ثبت یک قطعه زمین برای احداث مسجد و درمانگاه روستایی از سوی یک خیر این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

تاکید امام جمعه مراغه بر لزوم ریشه یابی آسیب های فراروی آئین های عزاداری

مراغه- ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم ریشه یابی آسیب ها و برخی بدعت های موجود در آئین های عزاداری گفت: ساماندهی برگزاری این آئین ها با همراهی هیئت ها و نهادهای فرهنگی ضروری است.
ادامه مطلب...

درخواست فرماندار از خیران برای ساخت کتابخانه در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم توجه به زیرساخت های فرهنگی این شهرستان گفت: با توجه به کمبود فضای کتابخانه ای، مشارکت خیران در زمینه احداث کتابخانه عمومی در این شهرستان ضروری است.
ادامه مطلب...

رفع دغدغه های بهداشتی و سلامت جامعه در گرو عزم مسئولان

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به وجود برخی مشکلات در حوزه بهداشت عمومی گفت: رفع دغدغه های بهداشتی و تامین امنیت غذایی در راستای ارتقای سلامت جامعه در گرو عزم مسئولان و دستگاه های اجرایی و نظارتی است.
ادامه مطلب...