نماینده مجلس: اقتصاد مقاومتی در سایه تفکر انقلابی محقق می شود

مراغه - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت: اقتصاد مقاومتی تنها به واسطه تفکر انقلابی به نتیجه می رسد.
ادامه مطلب...

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی: دادسراها و شوراهای حل اختلاف به سامانه الکترونیکی وصل شدند

مراغه - ایرنا - رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از اتصال دادسراها و شوراهای حل اختلاف استان به سامانه الکترونیکی خبرداد و گفت: بزودی پرونده های ابلاغی، اوراق و احکام قضایی نیز به صورت الکترونیکی به افراد اعلام خواهد شد.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر تسریع اجرای طرح های عمرانی در آستانه فصل سرما

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به فرارسیدن فصل سرما تاکید کرد: تسریع در اجرای طرح های عمرانی و به ویژه طرح های هادی روستایی در مناطق برفگیر از سوی دستگاه های اجرایی تسریع شود.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی: دولت با رفع موانع تولید مصمم به تحقق اقتصاد مقاومتی است

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی به انتخاب این استان به عنوان یکی از سه استان پایلوت کشور در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: نماینگان عالی دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی طی سال جاری با رفع همه موانع در بخش تولید و صنعت، مصمم به تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان برنامه و بودجه: 61 درصد از مردم آذربایجان شرقی سرشماری شدند

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان شرقی گفت: تا به حال حدود 61 درصد از مردم این استان شامل 776 هزار و 321 خانوار در مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن که به صورت حضوری و در محل انجام می شود، شرکت کردند.
ادامه مطلب...

بهره مندی 26 هزار نفر از خدمات تشخیصی آزمایشگاه مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - کارشناس مسئول آزمایشگاه مرکز بهداشت دانشکده علوم پزشکی و بهداشتی درمانی مراغه گفت: این آزمایشگاه از ابتدای سال جاری تاکنون 140 هزار مورد خدمات تشخیصی بالینی برای 26 هزار نفر از شهروندان ارائه کرده است.
ادامه مطلب...

رئیس شورا: بدهی های شهرداری مراغه در حال بررسی است

مراغه - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر مراغه با اشاره به وجود برخی بدهی های شهرداری در دوره های قبل و لزوم شفاف سازی در این زمینه گفت: میزان بدهی های شهرداری به شرکت ها و پیمانکاران، توسط کارشناسان و حسابرسان رسمی بررسی و به زودی اعلام می شود.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: کانون های فرهنگی هنری مساجد مراکز تربیت نیروهای کارآمد نظام است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تربیتی و فرهنگی مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد، مراکز تربیت نیروهای کارآمد برای صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی هستند.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: نقش حیدر عباسی در حفظ زبان اصیل آذری بی بدیل است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی حیدرعباسی را از پرآوازه ترین سخن سرایان معاصر و از محافظان زبان و ادبیات آذری توصیف کرد و گفت: وی در هنر شعر و شاعری به کمک خلاقیت خارق العاده ای که دارد از بی بدیل ترین بدایع در حفظ ادبیات کهن آذری بهره برده است.
ادامه مطلب...

صرف45 میلیارد ریال برای توسعه شبکه آب و فاضلاب مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به اینکه 84.3 درصد از جمعیت شهری مراغه از فاضلاب شهری برخوردارند، گفت: مراغه در ردیف پنج شهر نخست کشور در برخورداری از شبکه فاضلاب شهری قرار دارد و در سال جاری برای اجرای طرح های توسعه شبکه آب و فاضلاب این شهرستان 45 میلیارد و 450 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...