پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک با جلوگیری از عرضه خارج از شبکه محصولات دامی

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزای پرندگان در شهرستان، گفت: جلوگیری از ورود دام قاچاق و خارج از شبکه توزیع به بازار مصرف، در پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و طیور بسیار موثر است.
ادامه مطلب...

پیشگیری از شیوع بیماری های مشترک با جلوگیری از عرضه خارج از شبکه محصولات دامی

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با تاکید بر ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزای پرندگان در شهرستان، گفت: جلوگیری از ورود دام قاچاق و خارج از شبکه توزیع به بازار مصرف، در پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و طیور بسیار موثر است.
ادامه مطلب...

13 آبان نماد و سند پیروزی ملت ایران در برابر استکبار جهانی

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به نقش نسل جوان در شکل گیری انقلاب اسلامی گفت: روز 13 آبان نماد و سند پیروزی ملت بزرگ ایران در برابر طاغوت و استکبار جهانی است.
ادامه مطلب...

کمیته امداد آذربایجان شرقی بیش از هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغال پراخت می کند

مراغه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از پرداخت یک هزار و 110 میلیارد ریال وام قرض الحسنه اشتغال به مددجویان و افراد نیازمند جامعه پرداخت می کند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: شعار مرگ بر آمریکا امسال با صلابت تر از گذشته خواهد بود

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 13 آبان امسال با صلابت تر از سال های گذشته فریاد زده می شود.
ادامه مطلب...

کشف 19 کیلوگرم حشیش از یک خودرو در هشترود

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی هشترود از کشف 19 کیلوگرم حشیش از یک خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: شوراها در خدمت به مردم از گرایش های سیاسی اجتناب کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با بیان اینکه هدف و نیت اصلی منتخبان شورای اسلامی باید خدمت به مردم باشد، افزود: اعضای شورا باید با پایبندی به قانون، گره گشای مشکلات مردم بوده و از هرگونه نگرش و گرایش سیاسی در خدمت به مردم اجتناب کنند.
ادامه مطلب...

راه اندازی پیک موتوری کتاب در هشترود در هفته کتاب

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی (24 آبان) و با هدف دسترسی آسان علاقه‌مندان به کتاب که امکان مراجعه به کتابخانه ها را ندارند، پیک موتوری کتاب در این شهرستان راه اندازی می شود.
ادامه مطلب...

یک میلیون و 246 هزار نفر در آذربایجان شرقی کارت ملی هوشمند دارند

مراغه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: از جمعیت سه میلیون و 200 هزار نفری بالای 15 سال استان، برای یک میلیون و 246 هزار نفر معادل 41 درصد کارت ملی هوشمند صادر شده است.
ادامه مطلب...

گام های جدی دولت برای احیا دریاچه ارومیه/ کنترل برداشت آب کلید احیا دریاچه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه‌ ای آذربایجان‌ شرقی گفت: دولت با تزریق اعتبارات و اجرای طرح های عمرانی، گام های جدی در راستای احیای دریاچه ارومیه برداشته است.
ادامه مطلب...