رفع آسیب های سیل در مجتمع آبرسانی شهید دهقان مراغه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی با اشاره به رفع مشکلات آب روستای مناطق سیل زده استان گفت: تاسیسات آسیب دیده مجتمع آبرسانی شهید دهقان مراغه به صورت موقت راه اندازی شده و با تامین اعتبارات لازم به صورت کامل در شبکه توزیع آب روستایی قرار می گیرد.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر برخورد قاطع دستگاه های نظارتی با بداخلاقی های انتخاباتی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین در ایام انتخابات از سوی نامزدهای انتخابات گفت: با
هرگوه بداخلاقی ها و تخلفات انتخاباتی با کمک دستگاه های نظارتی برخورد قاطع می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر:اقدامات دولت در بخش سلامت به رغم کمبود اعتبارات قابل توجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه بهداشت و سلامت مقوله ای بسیار مهم در جامعه است گفت: اقدامات و عملکرد دولت یازدهم در این حوزه به رغم کمبود اعتبارات قابل توجه است.
ادامه مطلب...

روز زمین پاک، همدلی برای سبز زیستن

مراغه - ایرنا - روز زمین پاک به عنوان فرصت و بهانه ای برای پاک زیستن و همدلی و همدردی با دردها و زخم های طبیعت و دوری از روزمره گی و زندگی خسته کننده ماشینی جامعه امروز، نیازمند حضور مردم و سازمان های مردم نهادی است که دل در گرو سبز زیستن دارند.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه بر لزوم توجه به سلامت جسمی و روانی جامع تاکید کرد

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به لزوم توجه به سلامت جسمی و روانی گفت: سلامت به عنوان مقوله ای تاثیرگذار در زندگی بشری، دغدغه اصلی خانواده ها در عصر حاضر است.
ادامه مطلب...

تایید صلاحیت تمامی 101 نامزد انتخابات شوراهای اسلامی در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه از تایید صلاحیت 101 داوطلب شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر مراغه از سوی هیات نظارت خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: شورای نگهبان در معرفی نامزدهای تایید صلاحیت شده، کشور را از فتنه نجات داد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به معرفی نامزدهای تایید صلاحیت شده در انتخابات ریاست جمهوری گفت: تصمیم و عملکرد شورای نگهبان در این امر، موجب نجات کشور از فتنه ای بزرگ و جدید در این برهه حساس شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه تبریز: اقدامات دستگاه های اجرایی در مناطق سیل زده قابل تقدیراست

مراغه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه اقدامات دستگاه های اجرایی و استانداری و فرمانداری در مناطق سیل زده قابل تقدیر است گفت: مسئولان به قول هایی که در قبال سیل زدگان داده اند عمل کنند.
ادامه مطلب...

تامین 150 هزار تن کود مورد نیاز کشاورزان آذربایجان شرقی در سالجاری

مراغه - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به نیاز 260 هزار تنی کشاورزان به کودهای کشاورزی گفت: از این میزان تاکنون 150 هزار تن تامین شده و 75 هزار تن در اختیار کشاورزان قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

بازگشایی راه های روستایی سیل زده در مراغه اولویت دستگاه های اجرایی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم رفع مشکلات روستاییان آسیب دیده از سیل اخیر در این شهرستان گفت: بازگشایی راه های روستایی مسدود شده از اولویت های دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در این راستا است.
ادامه مطلب...