امام جمعه موقت تهران: مکتب ملت ایران، مکتبی انقلابی و ولایی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت تهران و استاد حوزه های علمیه کشور با اشاره به لزوم توجه به فرهنگ اسلامی و انقلابی در جامعه گفت: مکتب ملت ایران، مکتبی انقلابی و ولایی بوده و باید در این راستا حرکت شود.
ادامه مطلب...

نمایشگاه کشفیات و دستاوردهای نیروی انتظامی مراغه گشایش یافت

مراغه - ایرنا - نمایشگاه کشفیات و دستاوردهای نیروی انتظامی با حضور مسئولان شهرستانی در محل نگارخانه عبدالقادر مراغی این شهرستان گشایش یافت.
ادامه مطلب...

تخصیص 19.2 میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی روستایی در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه با اشاره به اجرای طرح های هادی روستایی در بخش مرکزی و سراجوی این شهرستان گفت: برای اجرای این طرح ها، 19.2 میلیارد ریال اعتبار در سالجاری تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از پنج طرح گازرسانی به روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با ششمین روز از طلیعه فجر آزادی پنج طرح گازرسانی به روستاهای مراغه با حضور مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار مراغه بر نقش پذیری بیشتر بانوان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی کشور

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش تعیین کننده بانوان در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی گفت: بانوان باید نقش پر رنگ تری در عرصه های مختلف جامعه ایفا کنند.
ادامه مطلب...

پرداخت 48 میلیارد ریال وام بلاعوض به ساخت مسکن روستایی در مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه از پرداخت 48 میلیارد رریال وام بلاعوض به مددجویان تحت پوشش این کمیته برای ساخت مسکن روستایی در سالجاری خبر داد.
ادامه مطلب...

پنچ طرح عمران روستایی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی پنچ طرح عمران روستایی با حضور مسئولان شهرستان مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: قرآن، هدایت کننده بشریت به سوی کمال است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش سازنده آموزه های قرآنی برای هدایت بشر به سوی کمال گفت: این معجزه الهی پیامبر اکرم (ص) انسان ها را به سوی تعالی فکری و معنوی رهنمون می کند.
ادامه مطلب...

روحیه جهادی و انقلابی لازمه توسعه و پیشرفت کشور است

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به اینکه روحیه جهادی و انقلابی موجب پیشرفت کشور در زمنیه های علمی و فرهنگی است، گفت: ترویج این فرهنگ در بین نسل های آینده زمینه ساز اعتلای نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

توسعه مراکز درمانی شهرستان مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با بیان اینکه اجرای طرح تحول نظام سلامت زمینه ساز توسعه بخش های بهداشتی و درمانی شده است، گفت: با تلاش های دولت تدبیر و امید، شاهد توسعه و شکوفایی امکانات و فضاهای درمانی شهرستان در سال آینده خواهیم بود.
ادامه مطلب...