کشف محموله 1.1 میلیارد ریالی کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به مبارزه قاطع با قاچاق کالا در این شهرستان، از کشف محموله جدید 1.1 میلیارد ریالی کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

معاون بنیاد مسکن: ساخت خانه های مناطق سیل زده آذربایجان شرقی تسریع می شود

مراغه - ایرنا - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه ساخت خانه های مناطق سیل زده آذربایجان شرقی تسریع می شود، گفت: تمامی منازل مسکونی آسیب دیده تا پایان تابستان امسال تکمیل و به صاحبان آنها واگذار می شود.
ادامه مطلب...

دستگیری قاتل فراری در مراغه پس از سه سال

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری قاتل فراری در این شهرستان پس از سه سال متواری بودن، خبرداد.
ادامه مطلب...

جان گرفتن طرح های عمرانی راکد مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - زمانی که دولت تدبیر و امید زمام امور اجرایی کشور را به دست گرفت، با انبوهی از طرح های عمرانی راکد مواجه بود و شهرستان 250 هزار نفری مراغه نیز از این قاعده مستثنی نبود.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:تفکر شهید مطهری جلوتر از زمان خود بود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با اشاره به تفکر اسلامی استاد شهید مرتضی مطهری گفت: شهید مطهری عالمی وارسته و مرزبان واقعی برای ارزش های اسلامی بود و جلوتر از زمان حرکت می کرد.
ادامه مطلب...

بخشدار مرکزی مراغه: خدمات دولت در روستاها کم سابقه و بی نظیر است

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با تبیین خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها گفت: خدمات دولت در روستاها کم سابقه و بی نظیر بوده و بخش مهمی از نیازهای روستاییان با اجرای طرح های عمرانی و خدماتی برطرف شده است.
ادامه مطلب...

امحاء بیش از یک هزار و 600 بطری مشروبات الکلی در مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه از معدوم سازی و امحاء یک هزار و 606 بطری انواع مشروبات الکلی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

برخورد قانونی با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی نامزدها در مراغه

مراغه - ایرنا - دبیر ستاد پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی مراغه با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و ضوابط فعالیت در عرصه انتخاباتی گفت: تبلیغات زود هنگام در تمامی عرصه ها رصد شده و با تخلفات در این زمینه برخورد قانونی می شود.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه بر رعایت اخلاق در عرصه انتخابات از جانب نامزدها تاکید کرد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق در عرصه انتخابات از جانب نامزدها گفت: اصلاح طلب و اصولگرایی که پایبند به اصول اخلاقی نباشد، در واقع معتقد به انقلاب و ارزش ها نیست.
ادامه مطلب...

نماینده مردم: مشکل مالیاتی و ارزش افزوده بخش خشکبار با تصویب مجلس مرتفع شد

مراغه - ایرنا - نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح معافیت بخش خشکبار از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده برای این محصولات گفت: مشکل مالیاتی و ارزش افزوده بخش خشکبار با تصویب نمایندگان مجلس مرتفع شده است.
ادامه مطلب...